REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2016.11.01, godz. 17:39, Klatus

RealMadryt.pl w Warszawie: Konferencja i trening Legii za nami

Fot. RealMadryt.pl

Tylko garstka osób obejrzy jutrzejszy mecz z Legią na stadionie, a wśród nich trójka redaktorów RealMadryt.pl. Na pewne przywileje mogliśmy jednak liczyć już dzisiaj. Byliśmy obecni na konferencji prasowej z udziałem Jacka Magiery i Bartosza Bereszyńskiego oraz treningu Legii Warszawa. Konferencja przebiegła bez zgrzytów, dziennikarze z Polski starali się pytać stricte o tematy sportowe, a Hiszpanie skupiali się na tematach kibicowskich. Sala konferencyjna była wypełniona niemal po brzegi, a podczas spotkania z Zinédine'em Zidane'em i Nacho reporterów będzie jeszcze więcej.

Porozmawialiśmy kilka chwil z Philem Kitromilidesem, który pamiętał nas ze spotkania w Madrycie. To osoba, która przeprowadza pomeczowe wywiady z piłkarzami Blancos i na co dzień pracuje w RealMadrid TV. Phil mówił między innymi, że przez pusty stadion to będzie wyjątkowy i dziwny mecz, zwłaszcza że obiekt bardzo mu się podoba. Był też zaskoczony pogodą, jednak sam zaznaczył, że nie posłuchał swoich twitterowych fanów, którzy zalecali mu wzięcie płaszcza.

Wcześniej udaliśmy się na boczne boisko Wojskowych, gdzie podopieczni Magiery odbyli ostatni trening przed jutrzejszym meczem. Otwarta część tradycyjnie była bardzo okrojona, dlatego nie było poważniejszych gierek, na podstawie których moglibyśmy ocenić, na jaki skład postawi jutro trener. Aura także nie dopisywała. Rzęsisty deszcz spowodował, że znaczna część gości opuściła boisko znacznie wcześniej niż po upływie kwadransa. Tak zrobiliśmy i my. Kilka fotek i z powrotem do budynku klubowego, który w żaden sposób nie odstaje od tych na największych europejskich stadionach.

Konferencja prasowa z Zizou ma rozpocząć się o godzinie 18:30 i będziemy transmitowali ją na żywo na naszym Facebooku. A o 19:00 będziemy obecni na pierwszych piętnastu minutach treningu Królewskich. Relacje z obu wydarzeń znajdziecie na naszym portalu. Jutrzejszy mecz z loży Legii obejrzy jeden z naszych redaktorów, a wcześniej zje obiad z prezesem Realu Madryt. Pozostała dwójka zasiądzie na trybunie prasowej.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Liga Mistrzów 2016/17

Komentarze

2016.11.01, godz. 18:26, Madridista2308
Szepnij tam do ucha Florka, żeby wyciągnął dla nas Carrasco, albo Griezmanna :D
2016.11.01, godz. 18:16, jacexon
Powodzenia redaktorzy! :)
2016.11.01, godz. 18:05, nenoF
Pozdrówcie Florka od polskiego Madridismo ;)
2016.11.01, godz. 18:04, RFan
Wow... Pozazdrościć :) ja nawet nie obejrzę całego meczu bo będę na drugiej połowie w pracy :)
2016.11.01, godz. 18:00, Lot180Destination
Wyjdzie wszystko w praniu :) Każdy Klub jest silny, ale nie lekceważyć, bo to zgubi ;)
2016.11.01, godz. 17:58, zidan92
Mistrz Polski musi powalczyć, jak nie Legia to nikt
:)
2016.11.01, godz. 17:51, Lot180Destination
Powodzenia Legia, powodzenia Real ;)

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama