/ RealMadrid TV

Zidane: Jesteśmy wściekli na początek spotkania

Wywiad dla <i>RealMadrid TV</i>

Zinédine Zidane po meczu z Eibarem pojawił się przed kamerami RealMadrid TV. Przedstawiamy zapis rozmowy z trenerem Królewskich.

Jakie ma pan odczucia po tym meczu? Drużyna znowu atakowała w drugiej połowie, znowu przejęła posiadanie i miała więcej strzałów.
Jak mówisz, znowu. To prawda, że ostatnio nasze początki meczów są bardzo złe, bardzo słabe. Dzisiaj strzelili nam gola po czterech minutach z wrzutki, a potem mieliśmy trudności, żeby wrócić do meczu, ale to się udało. Tworzyliśmy okazje, żeby zdobyć też drugą bramkę. Jestem i jesteśmy wściekli na nasz początek spotkania, bo to już 3-4 takie mecze, a to bardzo dużo.

Drużyna szybko straciła gola, ale potrafiła się podnieść. Czy pana zdaniem zasłużyliście dzisiaj na więcej w tym ogólnym rozrachunku?
Tak, ale cóż, jest jak zawsze, bo gdy popatrzysz na pierwszą połowę, to nie, ale jak popatrzysz na drugą, to już tak, zasługiwaliśmy na więcej. Mecz to jednak 90 minut, a nie 45. Jesteśmy w trochę trudnym okresie, ale teraz przychodzi przerwa na reprezentacje. Trzeba skupić się odpowiednio na kolejnym meczu i przygotować się do niego, bo nie ma innego środka. Musimy i ja jako trener muszę znaleźć rozwiązanie.

Zapis pomeczowej konferencji prasowej z Zidane'em można znaleźć tutaj.