/ as.com

James: Powinniśmy zaczynać z większą intensywnością

Kolumbijczyk po remisie z Villarrealem

Nie udało się Realowi Madryt pobić rekordu kolejnych ligowych zwycięstw Barcelony Pepa Guardioli. W spotkaniu 5. kolejki Primera División Królewscy jedynie zremisowali na Estadio Santiago Bernabéu z Villarrealem 1:1. Po spotkaniu swoimi odczuciami podzielił się James Rodríguez.

– Myślę, że Villarreal to przeciwnik, który gra dobrze, ale my zagraliśmy bardzo dobrą drugą połowę.

– Musimy wchodzić w mecz z większą intensywnością, z większymi chęciami, ale cóż… Zagraliśmy dobrze w drugiej odsłonie i drugi gol powinien wpaść.

– Postawa sędziego? Oni kradli czas i robili to, co chcieli. Do końcówki dorzucono tylko trzy minuty, a powinno być pięć lub sześć.