REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2005.01.14, godz. 11:55, yanoosh / Fabjan / marca.com, realmadrid.com, evertonfc.com

Gravesen piłkarzem Realu Madryt!

Do późnych godzin nocnych trwały rozmowy między działaczami dotychczasowego klubu Gravesena tj. Evertonu a wysłannikami Realu Madryt. Anglicy domagali się kwoty rzędu 6 mln euro, lecz szefostwo klubu z Santiago Bernabeu pozostało nieugięte i w efekcie transfer zamknie się w granicach od 3 do 4 mln euro.

Sam zawodnik juz wcześniej uzgodnił warunki indywidualnego kontraktu z Realem i dziś popołudniu przyleci do Madrytu aby przejść badania medyczne. Gravesen podpisze kontrakt do 2008 roku i zarabiać będzie 2,8 mln euro za sezon. Informacje te potwierdziła oficjalna strona Królewskich - Gravesen nowym piłkarzem Realu Madryt. Prezentacja Duńczyka odbędzie się po godzinie 20:00, będzie grał z numerem '16'.

- Nikt w Evertonie nie chciał odejścia Thomasa Gravesena z klubu. Zrobiliśmy naprawdę wszystko co było w naszej mocy, żeby go zatrzymać. Jednak w pewnym momencie było już jasne, że sercem Thomas jest już w Realu Madryt. Dlatego też walczyliśmy już tylko o jak najlepsze warunki transferu dla naszego klubu. Mam nadzieję, że osiągnęliśmy pewien sukces - powiedział dyrektor wykonawczy klubu z Liverpoolu dla oficjalnego serwisu tego klubu.
Faktycznie, był to ostatni dzwonek dla klubu z Goodison Park, gdyż Gravesenowi w czerwcu kończył się kontrakt z Evertonem i głośno mówiło sie o tym, że gdyby Everton nie zaakceptował warunków Realu to Duńczyk podpisałby kontrakt przedwstępny na mocy którego w czerwcu przeszedłby do Królewskich bez sumy odstępnego.
John Sivebaek, agent duńczyka również potwierdził transfer: - Mogę już śmiało potwierdzić, że Real Madryt doszedł do porozumienia z Evertonem w sprawie transferu Thomasa Gravesena. Wraz z zawodnikiem udamy się w ciągu 24 godzin do Madrytu w celu załatwienia wszelkich formalności związanych z tym transferem.

REKLAMA

Komentarze

2014.02.03, godz. 23:08, kuba95
Dobrze !

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama