Mikrogalaktyczni na remis

Tym razem Real wywalczył tylko jeden punkt w spotkaniu z Bayerem Leverkusen

Real po udanym rozpoczęciu rozgrywek zaliczył pierwszą wpadkę. Remis 2:2 z Bayerem Leverkusen można uznać za potknięcie. Już do przerwy Niemcy prowadzili 2:0, dzięki rewelacyjnemu Gokhanowi Tore. W dwie minuty pokonał dwa razy bramkarza Królewskich (w 3. i 4.). Jednak Blancos szybko się przebudzili. Jak zwykle kolegów do ataku zachęcił Fran Sol. Dwoił się i troił. Jednak to nie on strzelał gole. David Buyo upadł w polu karnym a jedenastkę na gola zamienił Saúl (17'). Sarabia wyrównał niedługo potem. Królewscy mieli jeszcze okazje na efektowne zwycięstwo, ale zabrakło czasu. Jescze dziś, o 20:00 ostatni mecz tego dnia z Espanyolem. Hala Madrid! Poniżej wyniki z ostatnich spotkań i pozostałe mecze do rozegrania:

13:30. CD Tenerife 1-2 RCD Espanyol
14:00. FC Barcelona 2-1 Inter
14:30. Real Madryt 2-2 Bayer Leverkusen
18:30. Sevilla FC - París SG
19:00. RCD Espanyol - Bayer Leverkusen
19:30. Inter - Valencia CF
20:00. Real Madryt - Manchester United
20:30. FC Barcelona - Valencia CF