REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2016.06.04, godz. 10:52, Cover / as.com

AS: Nowy kontrakt Cristiano będzie ogłoszony po EURO

Fot. Getty Images

AS donosi, że po finale Ligi Mistrzów nasiliły się rozmowy w sprawie przedłużenia kontraktu przez Cristiano Ronaldo, a obecnie porozumienie jest niemalże osiągnięte. Jedynym punktem, w którym dochodzi jeszcze do różnic między stronami, jest długość umowy. Obecnie piłkarz jest związany z Realem Madryt do 30 czerwca 2018 roku, ten okres może ulec wydłużeniu do 2020 lub 2021 roku, a w samym kontrakcie może się też znaleźć klauzula, która automatycznie wydłuży jego trwanie w zależności od spełnienia konkretnych warunków. W każdym razie niedługo dyskusje powinny się zakończyć, a ich rezultat ma być ogłoszony po zakończeniu EURO we Francji.

Obecnie Cristiano przebywa na Ibizie, gdzie ładuje baterię przed francuskim turniejem. Portugalczyk wciąż delektuje się zdobyciem Undécimy. AS zdołał zapytać gwiazdora o odczucia po Lidze Mistrzów, ten odpowiedział: „Jestem super szczęśliwy z wygrania La Undécimy i już myślę o mistrzostwach Europy. Chcemy dać wielką radość Portugalii wygrywając je, bo to coś, na co portugalska społeczność zasługuje”.

Blancos i agent piłkarza, Jorge Mendes, od trzech miesięcy pracują nad przedłużeniem umowy Cristiano. Sam zawodnik zdaje sobie sprawę z tego, że odnowienie kontraktu jest już niemalże faktem, czemu dał wyraz przy świętowaniu zdobycia Ligi Mistrzów. Nie rzucał wtedy słów na wiatr, wiedział bowiem, że składał deklarację oddania pryncypiom klubu i miłości do niego przed wieloma kibicami. W ten sposób zapewnił ich, że pozostanie w Madrycie, niwecząc tym samym dalszy sens plotek na temat transferu do takich klubów jak Paris Saint-Germain czy Manchester United.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Transfery 2016

Komentarze

2016.06.04, godz. 16:40, cube77
Oby odpoczywał co kilka spotkań w następnym sezonie. W Lidze, kiedy gramy u siebie z ogórkami nie musi grać. Kiedy prowadzimy kilkoma bramkami powinien być zmieniany. w CdR do pewnej fazy nie musi grać. Jeżeli chodzi o LM, to pewnie będzie chciał dalej śrubować rekordy, więc niech gra wszystko.
2016.06.04, godz. 13:21, ZwyklyTyp
Na kibiców Barcelony nie ma co patrzeć żal im po prostu dupe ściska że nikt nie pamięta o ich dublecie bo przy LM liga i puchar króla to nic.
2016.06.04, godz. 13:12, 19Ramos02
821
Tak. Zanim dostał bana na pol roku to sie z tym nie krył, tak Jak teraz.
2016.06.04, godz. 13:07, KibicKrólewskich821
BAJECZKA

Kibicujesz barcelonie?
2016.06.04, godz. 12:46, 19Ramos02
Balo
250 chyba chciales napisales ;D
2016.06.04, godz. 12:44, Ramosik94
nie miało być po lm?
2016.06.04, godz. 12:42, Luki34
BAJECZKA
Bo może?
2016.06.04, godz. 11:57, Balo
Cristiano już jest legendą Realu i gdyby nie pozostał tutaj do końca swojej kariery byłoby niewiarygodnym błędem, serio. Tutaj wyśrubuje takie statystyki, że przez najbliższe 50 lat nikt go nie przebije.
2016.06.04, godz. 11:19, jareknowik
kamilmeczynski

Crack! Maszyna! owszem, ale co do najlepszego zawodnika na świecie i w historii to będzie niekończąca się dyskusja, ile osób tyle opinii. Sam się nie zgodzę z tym i dla mnie nie będzie najlepszego zawodnika ani teraz ani w historii, gdyż nijak porównywać Crisa do chociażby Ramosa, ze względu na pozycję czy do innych wielkich zawodników, którzy grali w swoich czasach. I szkoda że wrzucasz wielu ludzi do jednego worka. Liczę że w przyszłym sezonie Cris poprowadzi nas do zwycięstwa w lidze.
2016.06.04, godz. 11:14, Raúl Madrid
Napiszę to jeszcze raz odnośnie zdj i celebracji karnego według ''kibiców'' Barçy to skandal, że C.Ronaldo ściąga koszulkę po decydującym karnym skoro w meczu nic nie pokazał. Nie pomyślą, że emocje biorą górę jak wygrywasz LM, nie pomyślą, że gdyby nie C.Ronaldo Realu nie byłoby w tym finale i co za tym idzie nie wygraliby LM 11 raz. Teraz tak, albo oni biorą mocne leki, które ich szare komórki wyłączają, albo to wynik frustracji, chociaż przecież trzeba przyznać, że Barça miała bardzo dobry sezon. Ale komentowanie celebrowania tego karnego przez C.Ronaldo jest tak zabawne, że przytoczę kilka wypowiedzi:

''Co on tak pajacuje skoro w finale nic nie pokazał?''
''On musi w każdym finale w, którym zagra piach prężyć tą klate?''
''Pajac C.Ronaldo cieszy się, a tak naprawdę zagrał wielkie G''
''Ronaldo robi z siebie bohatera, a w finale go nie było''
''Co on sie tak cieszy i tak złotej piłki nie wygra''

To tak na poprawę humoru na sobotę!
2016.06.04, godz. 11:01, kamilmeczynski
Bajeczka

Dokładnie! Tylko bordowi frustraci i "znafcy" tego nie przyznają :)

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama