/ as.com

Rodrigo: Nazwałem liniowego zasranym tchórzem

Napastnik tłumaczy się z czerwonej kartki

Pod koniec meczu Realu Madryt z Valencią dość niespodziewanie boisko z czerwoną kartką opuścił Rodrigo. W strefie mieszanej dziennikarze zapytali go o powód wyrzucenia, a piłkarz przyznał, że obraził sędziego liniowego.

Dlaczego cię wyrzucono?
W momencie napięcia popełniłem błąd. Sędzia nie zagwizdał, więc powiedziałem mu, że jest zasranym tchórzem, za co mnie wyrzucił. Nie sądzę, żeby był to komentarz na czerwoną kartkę. Według mnie sędzia się pomylił w kluczowej akcji meczu i przyszedł moment zmęczenia, w którym mówi się rzeczy, których nie należy.

Bardzo zranił was gol Benzemy na 2:0?
Dobrze zaczęliśmy, pierwsza połowa była wyrównana, a nawet dominowaliśmy tuż przed przerwą. Czuliśmy się dobrze. Akcja na 2:0 jest jasna, liniowy pokazał spalonego, ale nie wiem dlaczego zdecydował się wycofać z tej decyzji.

Można było zobaczyć Valencię nieco lepszą niż w ostatnich meczach…
Sezon był kiepski, ale przynajmniej kończymy w trochę lepszej formie. Po przyjściu Ayestarána bardzo poprawiliśmy się pod względem gry, wizerunku i rezultatów. Według mnie odczucia są dobre.