Szalona środa w La Lidze na żywo!

Zapraszamy na relację tekstową

Zapraszamy na relację tekstową z meczów Barcelony i Atlético Madryt. Rywale Królewskich rozpoczną swoje mecze wcześniej. Postanowiliśmy wspólnie prześledzić losy obu pojedynków w oczekiwaniu na mecz ekipy Zidane'a. „Szalona środa”, jak nazwali ten dzień Anglicy, właśnie się zaczyna!

Zapis relacji tekstowej:

22:37: Dziękujemy za spędzenie z nami tych szalonych godzin. W tym momencie możemy w pełni skupić się na meczu Królewskich.

22:37: KONIEC! Atlético wygrywa 1:0 po bramce Torresa. Barcelona i Rojiblancos mają po 79 punktów. Real musi wygrać, żeby znowu doskoczyć na jedno oczko.

22:22: Rożny za rożnym dla Athleticu. Może jakiś gol?

22:19: Ależ blisko remisu Athletic! Williams nie był jednak dobrze ustawiony i gospodarzom pozostał tylko rożny. Baskowie cały czas dominują.

22:12: Przejęliśmy inicjatywę, bez nowości w meczu Atleti.

22:06: Średni początek Realu. W Kraju Basków dominacja Athleticu.

22:02: W Eleven pół godzinki relacji łączonej z meczem Atleti.

22:00: Zaczyna też Real. Vamos!

21:58: A może punkty Atleti odebrałby Raúl García? Czy życie jest za piękne?

21:56: Napisz, że dobrze odbierają, a nagle cała drużyna cofnęła się w swoje pole karne i groźnie uderzał Beńat. Futbol.

21:55: Niezła intensywność w odbiorze Atlético. Starcie z Bayernem będzie naprawdę ciekawe.

21:49: Atlético zaczęło już drugą połowę. Ekipa Simeone prowadzi 1:0 i w tym momencie także ma 79 punktów. Królewscy startują za trochę ponad 10 minut.

21:47: KONIEC! Barcelona wygrywa 8:0 i po 34 meczach ma 79 punktów. Królewscy przed rozpoczęciem starcia z Villarrealem tracą do Katalończyków 4 oczka.

21:43: Dobre minuty Deportivo, jeśli można użyć tego słowa do tego meczu gospodarzy.

21:37: Trochę demontaż. Suárez do Neymara i 8:0. Urugwajczyk ma 4 gole i 3 asysty.

21:35: Bartra wbiegł sobie w obronę Deportivo i 7:0. Ciekawe co by z tym nastawieniem gospodarzy robił Bale?

21:33: Do przerwy Atlético prowadzi po golu Torresa. Rojiblancos też robią swoje. Reakcja Realu musi być równie mocna.

21:32: Czysta główka Jonasa na 8. metrze, trybuny. Deportivo w tej dyspozycji nie miało prawa dzisiaj niczego osiągnąć.

21:30: Messi, 6:0. Festiwal trwa.

21:27: Tabela wraca do pierwotnego stanu: Barcelona 79 punktów (34 mecze), Atlético 79 punktów (34 mecze), Real 75 punktów (33 mecze).

21:25: W końcu przenosimy się do Bilbao, a tam gol dla Atleti: Griezmann do Torresa, kapitalna główka między stoperami i 0:1. Niesamowici są Rojiblancos.

21:21: Suárez kolejny gol. 5:0 z Deportivo i 30:31 z Cristiano.

21:17: 60. minuta Barcelony, 30. minuta Atleti, tabela: Barcelona 79 punktów (34 mecze), Atlético 77 punktów (34 mecze), Real 75 punktów (33 mecze).

21:13: Atleti już podało, że Diego Godín ma problem z tylnymi mięśniami uda. Wiele wskazuje na to, że przerwa stopera może być dosyć długa.

21:10: Suárez i 4:0. Klasyfikacji Pichichi na ten moment: Cris 31, Suárez 29.

21:08: Co do meczu Realu, to Patryk Mirosławski, szef redakcji Eleven, poinformował wczoraj, że do końca meczu Atleti transmisja będzie łączona. Taki dzień, taki terminarz.

21:06: Komentarz co do jedenastki Królewskich: Zidane jednak potraktował ten mecz maksymalnie poważnie; tylko wymuszone zmiany za Carvajala, Pepego i Bale'a. Warto odnotować, że Lucas gra przed Isco, Jamesem czy Jesé.

21:03: Barcelona 3:0! Rakitić. Panowie z Eleven, poprosimy transmisję z Kraju Basków.

21:02: Jedenastka na Villarreal: Navas; Danilo, Varane, Ramos, Marcelo; Casemiro Modrić, Kroos; Lucas, Benzema i Cris!

21:00: Na innych boiskach też kopią dzisiaj piłkę. Na przykład Valencia poczuła chyba moc po powrocie z Katalonii i już ogrywa Eibar 1:0. 10. gol Alcácera w tym sezonie. Atleti na razie bez fajerwerków.

20:57: Godín po 10 minutach opuszcza boisko. Osłabienie Atleti, być może także na Ligę Mistrzów.

20:53: Swoją drogą, za kilka minut poznamy nasz skład na Villarreal. James i Isco znowu od początku?

20:51: Zidane cały czas powtarza, że najpierw musimy wyprzedzić Atlético. Dzisiaj mamy jedną z lepszych okazji.

20:48: Tymczasem Atleti ruszyło na Athletic.

20:46: Do przerwy 2:0 dla Katalończyków. Deportivo musi się przypomnieć, że raz już w tym sezonie dostawali od Barcelony oklep 0:2. Skończyło się 2:2, i to na Camp Nou. W poprzednim zresztą też. Nie przekreślajmy więc jeszcze naszych przyjaciół z La Coruńi.

20:43: Kto nie widział, tutaj ewolucja gościa od peruki.

20:39: Zapominalskim przypominamy, że Barcelona odpadła już z Ligi Mistrzów, więc niestety nie przeprowadzimy relacji z ich meczu w półfinale.

20:37: Ciekawe zagranie Alvesa, po którym Brazylijczyk skończył w bandach reklamowych. Uśmiechy u wielu kibiców, także Barcelony.

20:35: Suárez prawie zamknął zawody, ale źle trafił w piłkę z kilku metrów i ostatecznie futbolówka powolutku wyszła poza linię końcową przy słupku.

20:30: Depor postanawia jeszcze powalczyć. Ciekawa decyzja gospodarzy.

20:26: Życiowe pytanie: wierzymy czy zwijamy te zabawy?

20:24: Minuty dominacji Barcelony zakończone golem na 2:0. Suárez najpierw nie trafił przewrotką, ale po akcji Iniesty i Messiego znalazł się sam na sam z bramkarze i bez problemu trafił do siatki.

20:20: Borges znowu sam przed Bravo, ale pogubił się i piłka ostatecznie pofrunęła ponad poprzeczką. Do bramki, trafiamy do bramki!

20:19: Co za szansa gospodarzy! Lucas do Borgesa, ale ten z kilku metrów trącił piłkę prosto w Bravo.

20:18: Deportivo powoli ogarnia, że remis też będzie dobrym wynikiem i dla nich, i dla nas.

20:15: Nie wiem o jaki faul chodzi, ale Luis Alberto Suárez to dżentelmen i nigdy nikogo nie fauluje.

20:13: Katalończycy mieli rzut rożny po strzale Messiego. Rakitić podał na trzeci metr, a tam Suárez „odkleił się” od obrońcy i wbił wolejem piłkę do bramki.

20:12: 1:0 dla Barcelony...

20:11: Atleti zaczyna o 20:45. Skład ekipy Simeone: Oblak; Juanfran, Godin, Savić, Filipe Luis; Augusto, Saúl, Thomas, Koke; Griezmann i Torres. Jedenastka Athleticu: Iraizoz; De Marcos, Bóveda, Etxeita, Balenziaga; San José, Beńat, Susaeta, Muniain; R. García, Viguera. Tymczasem Deportivo powoli wychodzi ze swojej połowy! Krok po kroku.

20:08: Podanie Iniesty w tempo do Suáreza, ale Urugwajczyk minimalnie obok bramki. Ciepło!

20:05: Solidne pierwsze minuty Barçy, jest intensywność. Nie chcą dzisiaj żadnych niespodzianek. Pytanie, opinie czy inne bajery? Piszcie tutaj, możecie też używać Twittera. Jak to mówią w Hiszpanii, czytamy was!

20:01: Minuta ciszy i zaczynamy pierwszy mecz.

19:59: Właśnie, Alves. W Hiszpanii pojawiła się ciekawa minianaliza dotycząca meczu Katalończyków z Valencią. W środku tygodnia Brazylijczyk nałożył perukę i w filmiku powiedział fanom, żeby nie przejmowali się Ligą Mistrzów, bo życie jest piękne. Atmosfera była napięta, więc w meczu z Nietoperzami Luis Enrique posadził obrońcę na ławce. Efekt? Prawą stroną, gdzie wystąpił Vidal, poszły oba gole dla gości. Dowód, że w tej końcówce sezonu nawet słowa mogą mieć wpływ na wynik. Słynne detale.

19:55: Pierwsza na boisko wybiegnie Barcelona, która na wyjeździe zagra z Deportivo. Skład gości: Bravo; Alves, Bartra, Mascherano, Alba; Busquets, Rakitić, Iniesta; Messi, Neymar i Suárez. Na środku obrony za naszego ulubieńca Gerarda Piqué zagra dzisiaj Bartra, do składu wraca też Alves.