Przed meczem Betis - Real

Dziś o 20:30 dokończenie meczu Betis Sevilla - Real Madryt....

Dziś o 20:30 dokończenie meczu Betis Sevilla - Real Madryt. W pierwszy terminie (15 września) mecz przerwano w 43 minucie po awarii oświetlenia na stadionie Ruiz De Lopera. Betis prowadził 1:0 po bramce Capiego. Spotkanie będzie kontynuowane - piłkarze dograją 2 minuty I połowy i (bez przerwy) całą II połowę. W Realu wątpliwe jest by zagrali Raul i Figo. Hiszpan wciąż nie jest w 100% sprawny po kontuzji ścięgna z meczu przeciw AEK, decyzja o wyste[pie zapdanie tuz przed meczem.. Portugalski skrzydłowy natomiast narzeka na lekki uraz prawego kolana, zastapi go Steve Macmanaman. Partnerem Gutiego w ataku będzie więc pewnie ktoś z trójki Morientes (wraca do składu po lekkim urazie), Portillo (niezły mecz z Alaves), Ronaldo (wciąż nie w pełni sił). Drużyna Betisu spisuje się wyśmienicie w tym sezonie. Młodzi Joaquin, Varela wspomagani przez Assuncao, Capiego czy Alfosno bez większych problemów uporali się m.in. z Deportivo (4:2) czy Barcą (3:0). W ostatnim meczu z lokalnym rywalem Sevillą FC było 1:1 (bramkę zdobył Joaquin). Mecz rozgrywany był w gorącej atmosferze, jeden z kibiców wbiegł na boisko i uderzył bramkarza Betisu, Toniego Pratsa. Rywal Realu był jednak stroną przeważający w tym spotkaniu. W wypadku wygranej Real zrówna się punktami z prowadząca w tabeli Celtą Vigo.