Remis Hiszpanii z Włochami

Grali Ramos, Nacho i Isco

W meczu towarzyskim między Włochami a Hiszpanią padł remis 1:1. Bramkę dla gospodarzy zdobył Lorenzo Insigne, ale dwie minuty później trafieniem odpowiedział Artiz Aduriz. Dla napastnika Athleticu Bilbao był to pierwszy gol w barwach La Furia Roja. Wrócił on do kadry po sześciu latach przerwy i dał zespołowi Vicente del Bosque trafienie na wagę remisu.

W pierwszym składzie Hiszpanii wyszedł Sergio Ramos, na ławce usiedli zaś Nacho i Isco. Pierwszy z rezerwowych zmienił swojego klubowego kolegę w przerwie, pomocnik zaś wszedł na boisko w 61. minucie, zmieniając Thiago Alcântarę. Żaden z graczy Realu Madryt nie wpłynął jednak znacząco na końcowy rezultat. Warto zaznaczyć, że przez 90 minut dostępu do bramki gości bronił David de Gea, zaś kapitan reprezentacji, Iker Casillas, cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych. Wiadomości po meczu nie były dla Królewskich najlepsze – Sergio Ramos opuścił boisko z bólem pleców.