Lanzarote – Real Madryt B 1:1

Real Madryt B zremisował z Lanzrote 1:1 po golu Roberto Soldado...

Real Madryt B zremisował z Lanzarote 1:1 po golu Roberto Soldado (na zdjęciu). Podopieczni Lopeza Caro po 14. kolejce zachowają pozycję lidera, jednak coraz więcej drużyn depcze im po piętach.

Real rozpoczął ten mecz bez Arbeloi, Roblesa i Jurado (kontuzje), Trashorrasa (kartki) i Javiego Garcii (powołany przez Garcię Remona na mecz z Levante)>
Już po 9 minutach dzisiejszego meczu gospodarze wyszli na prowadzenie – sposób na naszego bramkarza Diego Lopeza znalazł Lanza. Jako pierwszy spośród zawodników Realu w dobrą okazje miał Soldado; była to 27. minuta meczu. 9 minut później swą szansę zmarnował Barral. Nastawieni na kontry gospodarze utrzymali korzystny wynik do przerwy.
W 2. połowie zawodnicy Jose Antonio Fernandeza mogli rozstrzygnąć losy meczu, lecz ani Miguel Angel (51. min.), ani Soriano (60. min.) nie wykorzystali swych okazji. W 75. minucie w polu karnym gospodarzy sfaulowany został Juanfran, a jedenastkę na gola zamienił Soldado, strzelając swą 9 bramkę w sezonie. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie i Real Madryt B wywiózł remis z Ciudad Deportiva Lanzarote.

Union Deportiva Lanzarote – Real Madryt B 1:1 (1:0 Lanza 9, 1:1 Soldado 75 k.)
Lanzarote: Marino – Jorge Campos, Iraola, Molina, Ruben; Maciot, Alejandro (80. Calvillo), Soriano, Cotrofe (57. Raul); Lanza, Gustavo (83. Francis Torres). Trener: J.A. Fernandez.
Real Madryt B: Diego Lopez – Palencia, Angelo, Paredes, Victor Blanco; Juanfran, Jotha, De la Red (80. Tello), Alex Perez (67. Adrian Martin); Barral (62. Adrian Quintairos); Soldado. Trener: J.R. Lopez Caro.
Sędzia: A. Quintana Mendiola. Żółte kartki: Cotrofe, Iraola, Soriano, Miguel Angel, Gustavo i Francis Torres (gospodarze) oraz Jotha, Angelo, De la Red, Juanfran, Soldado i Paredes (goście).