/ as.com

Pudło Raula

Hiszpania - Anglia 1:0, Raul nie strzela karnego

W towarzyskim meczu międzypaństwowym Hiszpania pokonała Anglię 1:0 mając chwilami przygniatającą przewagę. Oczywiście uczestniczyli w nim piłkarze Realu Madryt. Całe spotkanie rozegrał Iker Casillas. 45 minut na boisku spędził Raul, który nie wykorzystał w 24. minucie rzutu karnego podyktowanego za faul angielskiego bramkarza na nim samym. Znów potwierdziła się stara piłkarska prawda, że jedenastki nie powinien wykonywać sam poszkodowany. Raul został zmieniony na początku drugiej połowy przez swego kolegę z Realu - Gutiego.
Po stronie Anglików całe spotkanie rozegrał Michael Owen. David Beckham grał do 60. minuty, a zastąpił go Jenas.
Bramkę na wagę zwycięstwa dla Hiszpanów zdobył w 8. minucie del Horno.