/ UEFA

PSG pokonało Malmö

Podsumowanie grupy A

W drugim meczu grupy A PSG pokonało 2:0 Malmö. Gole zdobyli w 4. minucie Di María w sytuacji sam na sam oraz w 61. minucie Cavani po dośrodkowaniu Maxwella i przedłużeniu piłki stopą przez Ibrahimovicia. Francuzi absolutnie dominowali na boisku i bez problemu rozgrywali akcje na połowie rywala. Szwedzi jedyny cel strzał oddali w 79. minucie i nie za bardzo mieli odpowiedź na grę rywala. Świetne sytuacje zmarnowali Ibrahimović, Cavani czy David Luiz. Najlepszy na boisku był Di María, który dryblował, ośmieszał rywali, rozgrywał i strzelał.

Paris Saint-Germain 2:0 Malmö FF
1:0, 4' Di María (asysta Verratti)
2:0, 61', Cavani (asysta Ibrahimović)

Składy:
PSG: Trapp - Van der Wiel, Luiz, Silva, Maxwell - Verratti, Motta, Matuidi - Di María (84', Lavezzi), Cavani i Ibrahimović (75', Pastore)
Malmö FF: Wiland - Tinnerholm, Arnason, Carvalho (46', Rodić), Bengtsson - Yotún, Adu (85', Rakip), Lewicki, Berget, Đurđić - Rosenberg.