Czterech madridistas debiutowało z Betisem

Szczególny mecz dla Isco, Carvajala, Casemiro i Arbeloi

Real Madryt podejmie jutro o godzinie 22:30 Real Betis w meczu 2. kolejki Ligi, który zarazem zainauguruje te rozgrywki na Estadio Bernabéu. Sobotnia konfrontacja niesie za sobą szczególne wspomnienia dla Isco i Carvajala, którzy oficjalnie zadebiutowali w koszulce z herbem Królewskich na piesi podczas ostatniej wizyty Andaluzyjczyków na Bernabéu w 2013 roku. Bohaterem meczu był wówczas Isco, który zaliczył asystę i zdobył zwycięskiego gola na 2:1 na 4 minuty przed upływem regulaminowego czasu gry.

Od tamtego spotkania urodzony w Benalmádenie pomocnik wystąpił w 107 spotkaniach Realu Madryt, w których zdobył 17 bramek. Carvajal zaliczył 89 meczów. Obaj zawodnicy brali udział w meczach finałowych, które dały Królewskim cztery tytuły: la Décimę, Klubowe Mistrzostwo Świata, Puchar Króla i Superpuchar Hiszpanii.

Casemiro i Arbeloa
Oprócz Isco i Carvajala, z Betisem pierwszy mecz dla Blancos zagrał Casemiro, który zadebiutował w sezonie 2012/2013. Real Madryt wygrał tamto spotkanie 3:1. Ostatnim zawodnikiem z obecnej kadry, który pierwszy mecz w białej koszulce zagrał z Betisem, jest Álvaro Arbeloa. W sezonie 2004/2005 El Espartano zmienił w 59. minucie meczu na Benito Villamarín Álvaro Mejíę. Starcie zakończyło się remisem 1:1.