REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2004.09.23, godz. 12:32, czarny / The Sun

Owen dla The Sun

Owen udzielił wypowiedzi dziennikarzom tabloida The Sun. Dla niego rezygnacja Camacho była dużym zaskoczeniam: -To naprawde był szok. To dziwne, choć każdy zapewniał mnie, że to nie jest norma. Dopiero zaczynałem z nim pracę. Zacząłem grać coraz więcej, choć trzeba pamiętać, że były to dopiero trzy spotkania. Decyzja była zaskakująca nie tylko dla mnie. Na pewno chciał osiągnąć tu wiele sukcesów. Niestety to jest część futbolu, piłkarze odchodzą i przychodzą, tak samo jak menedżerowie, a ty musisz do tego przywyknąć, tyle co możesz zrobić.

Owen przed przyjściem do Madrytu był prawdziwym królem Liverpoolu. U Camacho zaczynał już grać jako podstawowy zawodnik, a u Remona jest tylko czwartym napastnikiem...

Jak przyznaje 'złote dziecko Liverpoolu' język jest sporym problemem, Remon podobnie jak Camacho nie posiadł umiejętności posługiwania się językiem angielskim: -Nie rozumiem wszystkim konwersacji między zawodnikami, język na pewno jest problemem. Ale bardzo zaskoczyło mnie to jak zjednoczeni są piłkarze. Kiedy jest tyle gwiazd w jednym miejscu nie zawsze to musi był takie proste.

Angielski snajper mówił równeż o swoich nadziejach na grę: -Bardzo chciałbym strzelić pierwszego gola w nowych barwach. Jest tutaj czterech napastników i każdy może grać z każdym. Jestem nowy w tym kraju, nowy w klubie, ale pokaże dobrą forme, kiedy tylko dostanę szansę. Owen zapewnił również, że będzie ciężko pracował.

Michael mówił jeszcze o tym, że cieszy się że Eriksson nie chce opuszczać reprezentacji Anglii na rzecz klubu z Madrytu - dla dobra Anglii oczywiście.

REKLAMA

Komentarze

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama