/ własne

Ronaldo w super formie!

W rozegranym wczoraj spotkaniu eliminacji do Mistrzostw Świata w 2006 r. Brazylia pokonała Boliwię 3:1 , a na boisku czarował Ronaldo!

W rozegranym wczoraj spotkaniu eliminacji do Mistrzostw Świata w 2006 r. Brazylia pokonała Boliwię 3:1 , a na boisku czarował piłkarz Realu Madryt Ronaldo! Mecz szczególnie w pierwszej połowie był bardzo atrakcyjnym widowiskiem. Brazylia grała pięknie i skutecznie. Co kilka minut znakomitymi umiejętnosciami technicznymi popisywali się: Ronaldo, Ronaldinho, Roberto Carlos czy też Adriano. Pierwsza bramka padła już w 2 minucie. a jej zdobywcą stał się Ronaldo. To już 54 bramka strzelona przez tego wspaniałego zawodnika w reprezentacji! Tylko król futbolu Pele był bardziej skuteczny... Ronaldo był wczoraj nieuchwytny dla obrońców. Widać, że jest znakomicie przygotowany do sezonu, wypoczęty i pełen energii. Sytuacji do strzelenia kolejnej bramki miał jeszcze kilka ale zabrakło mu wczoraj trochę skuteczności. Jednak wiele zagrań które wczoraj zaprezentował znamionują wielką klasę. Niektóre zaś sztuczki techniczne wzbudzały zachwyt widzów. To była prawdziwa futbolowa uczta! Dostroił się do niej Ronaldinho, który nie ustępował Ronniemu pokazując piękny, skuteczny futbol (strzelił drugą bramkę dla Brazylii z rzutu karnego) oraz Adriano (wspaniała bramka trzelona głową na 3:0). Para napastników Ronaldo - Adriano to znakomity pomysł trenerów reprezentacji Brazylii. We wczorajszym meczu bardzo dobrze zaprezentował się także kolejny piłkarz Królewskich Roberto Carlos, którego rajdy siały spustoszenie w szeregach Boliwii.