aktualności

2015.05.12, godz. 14:23, El Jarek / realmadrid.com

Kadra na Juventus

Carlo Ancelotti powołał 21 zawodników na mecz z Juventusem. Na liście po raz kolejny znalazł się Karim Benzema, który prawie miesiąc pauzował z powodu kontuzji kolana. W kadrze brakuje za to kontuzjowanego Modricia oraz Khediry, który według trenera miał wcześniej problemy ze stopą. Carletto tym razem nie zaprosił żadnego gracza ze szkółki.

Kadra na Juventus:
Bramkarze: Casillas, Keylor Navas i Pacheco
Obrońcy: Varane, Pepe, Ramos, Marcelo, Coentrão, Carvajal, Arbeloa i Nacho
Pomocnicy: Kroos, James, Bale, Lucas Silva, Isco i Illarra
Napastnicy: Cristiano Ronaldo, Benzema, Chicharito oraz Jesé.

Nieobecni:
Kontuzjowani: Modrić [kolano] oraz Khedira [stopa].

Informacje dodatkowe:
Zgrupowanie: dzisiaj, 20:00, Santiago Bernabéu
Mecz: jutro, 13 maja, środa, Liga Mistrzów, 20:45, v Juventus, na Santiago Bernabéu
Transmisja: CANAL+ od 20:40 [studio od 20:15]; TVP1 od 20:40 [studio od 20:20]
Następny trening: czwartek, 14 maja, 11:00, Valdebebas, zamknięty.

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Liga Mistrzów 2014/15

2015.05.12, godz. 22:43, kamilo008
Wygramy to Hala Madrid !!
2015.05.12, godz. 20:03, macioslaw
Śniło mi się, że w 8 minucie Pepe fauluje w polu karnym Teveza i dostaje czerwo. Tevez wykonuje karnego i 1:0 dla Juve. Później fatalny błąd Carvalaja, Tevez wbiega do środka i podaje do Moraty a ten strzela w pięciu metrów. 0:2. W bodajże 38 minucie z główki po dośrodkowaniu Bale strzela Ramos. W drugiej połowie Real atakuje, i w 67 minucie wolejem piłkę do siatki wpakował Benzema. Real rzucił się na Juventus, który tylko na to czekał. W 90+3 minucie wyprowadził kontrę, po której bramkę strzela Pogba. Zaś w Bayernie 2-0 dla gospodarzy.
2015.05.12, godz. 19:18, 9madridista9
Raúlmadrid79
Hola,jestem w Madrycie,mam bilet na mecz,więc mozna się
spotkać pod Bernabéu i trochę pogadać,co ty na to ?

2015.05.12, godz. 18:53, gwiazdy23
Khedira stopa ? He dobre sobie,ale całe szczęście jest Karim I Varane.
2015.05.12, godz. 16:59, raulmadrid79
wybiera sie ktos na mecz?moze po meczu wspolna imprezka?:)))
2015.05.12, godz. 16:51, pomidor19
Mam nadzieję że Carlo postawi na równowagę i wystawi Coentrão. Dzięki temu Carvajal i Kroos mogliby grać bardziej ofensywnie, wiedząc że mają za plecami Fabio nie truchtającego Marcelo. Wystarczy 1 gol dla Juventusu i jesteśmy w dupie. Włosi to mistrzowie obrony i będą liczyć na kontry a jeżeli zabraknie Marcelo lub Carvajala... Może Coentrão nie daje tyle w ofensywie co Marcelo ale napewno daje spokój w defensywie co będzie jutro kluczowe. Jeden głupi błąd i po finale. Pozatym Fabio jest ograny. Liczę na obronę Carvajal - Varane - Ramos - Coentrão.
2015.05.12, godz. 16:15, Michał321
Dorian32

Okej dzięki :) A Jese nie ma obowiązku cofać się do obrony?
2015.05.12, godz. 15:57, Madridista_1996
Mocna kadra :)
2015.05.12, godz. 15:54, Dorian35
To gra*
2015.05.12, godz. 15:52, Dorian35
Michał321

Poniewaz jak atakujemy to jest gra ofensywnie a przy obronie jest graczem cofajacym sie do tylu i broniacym, a CR jest napastnikiem bo bez wzgledu na sytuacje jest ciagle z przodu
2015.05.12, godz. 15:19, GrubyBKS
Wolałbym żeby nie było Benzemy Bale i Pepe ale z Modricem niż na odwrót. No ale cóż, kto by nie był na tej ławce i tak nie zastąpi Chorwata ale trochę żałosne jest to, ż etak wielki klub nie ma nikogo konkretnego w zastępstwie. Granie Isco i Jamesem w środku , przeciez to smieszne. Tracą dużo swoich mozliwości przez to, ze musa w srodku pracować. Zamiast sprowadzac jakiś Lucasów i Asierów to kupmy jednego porządnego środkowego pomocnika.
2015.05.12, godz. 15:01, Michał321
Wytłumaczy mi ktoś, dlaczego właściwie Bale'a uznaje się na pomocnika?
2015.05.12, godz. 14:58, ble89
co z tym khedira on udaje to kontuzje czy ciagne na trybunach doznaje kontuzjil.
2015.05.12, godz. 14:55, BBC ogien