aktualności

2015.05.03, godz. 00:53, Mateo / bernabeudigital.com

Banega: Wynik jest niesprawiedliwy

– Wynik jest niesprawiedliwy. Oni dobrze zaczęli, ale mogliśmy doprowadzić do wyrównania w drugiej połowie – powiedział Éver Banega po zakończeniu spotkania.

– Strata dwóch goli w osłabieniu? No cóż, takie rzeczy zdarzają się w futbolu.

– Staraliśmy się o dobry wynik do samego końca. Daliśmy z siebie wszystko do ostatniego gwizdka. Nie zdołaliśmy zdobyć punktów, ale jesteśmy bardzo zadowoleni z walki do końca. Dziękujemy naszym kibicom za wsparcie.

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Sezon 2014/15

2015.05.03, godz. 22:03, MaCiesz
Krychowiak sam zderzył się z Ramosem głowami, i co teraz pretensje, że niesprawiedliwie Real strzelił dwie bramki w tym czasie?
2015.05.03, godz. 17:42, pyjter1902
Każdemu nie dogodzisz. Real wygrał bo strzelił 3 bramki i tyle w temacie. Liczy się to co w siatce. Na Camp Nou Real też zmarnował wiele okazji a wystarczyła jedna akcja gryzonia by było po wszystkim.
2015.05.03, godz. 14:46, Peluquero
Każda inna drużyna by pewnie poczekala na Kryche ale bardzo dobrze ze nie Real. Wszystkich to boli a mnie to pi....doli :)
2015.05.03, godz. 13:06, shika94
Ci co mówią, że Krychowiaka by tam nie było: jak nie oglądacie meczów Sevilli to się nie wypowiadajacie....
Ja oglądam każdy i prawie przy każdej wrzutce ze skrzydła Grzesiek wchodzi w swoje pole karne jako 3 stoper (i większość piłek zbiera właśnie on, gdyż ma najwięcej wygranych pojedynków główkowych w Sevilli, więcej nawet niż Iborra i Mbia, choć oni mniej grali)
2015.05.03, godz. 12:18, mejia
Niesprawiedliwy by był gdyby sędzia nam pomógł. Real strzelił swoje więc co w tym niesprawiedliwego?
2015.05.03, godz. 09:50, królewscy CF
sprawiedliwy? niesprawiedliwy? co z tego, liczą się 3 pkt na trudnym terenie.
2015.05.03, godz. 08:55, gdynianin
A mi sie wydaje że błąd Sevilli polegał bardziej na złym ustawieniu po kontuzji Krychowiaka. Nikt mi nie wmówi że klasowa drużyna powinna stracić 2 bramki w pare minut no może jak by to była końcówka meczu ale nie pierwsza połowa gdy zawodnicy mają jeszcz dużo siły. Błąd Emrego że nie potrafił dobrze przestawić formacji gdy brakowało Grześka.
2015.05.03, godz. 08:32, thezygi77
* krycha
2015.05.03, godz. 08:31, thezygi77
Teraz zrozumiałem pretensje że gdy Krychowiaka nie było to padły gole. Oglądając obszerny skrót zauważyłem że gdy real rozgrywał atak pozycyjny to Krucha schodził do środka jako ala 3 stoper .
2015.05.03, godz. 08:16, wadix
  Mateee - BAN (Kultura )   7 dni
2015.05.03, godz. 05:48, ikerowa
Sevilla miała swoje szanse- nie wykorzystała ich. Do tego, że G. Krychowiaka na boisku nie było podczas naszych goli nie przywiązywałabym wagi.
2015.05.03, godz. 03:08, 19robertocarlos94
Zgadzam się z Banegą, powinno być 3:3, no ale nie będę płakał nad zwycięstwem Realu.
2015.05.03, godz. 02:05, KinoiK940922
w sumie czy brak krychowiaka miłą jakiś wpływ na te gole ?? one padły po wrzutkach a on gra w środku pola, fakt mógł zejść i utrudnić podanie, ale te gole nie padły po jakiś rajdach śrdokiem czy dziurą w miejscu gdzie powinien być grzesiek
2015.05.03, godz. 01:41, Neris
Spotkań bez porażki* :D hah
To, że trener Sevilli nie zareagował szybciej jakąś zmianą to już jego błąd. Zaryzykował i mu się to nie opłaciło. Powód do dumy jest bo przerwaliśmy im piękną serię zwycięstw bez porażki na ich stadionie.
2015.05.03, godz. 01:02, M_J18
Niech na spokojnie ogladnie powtorke i pewno zmieni zdanie, real kontrolowal mecz do straty gola na 2:3, cr mogl jeszcze spokojnie ze 2 bramki strzelic
2015.05.03, godz. 01:02, drapik
Nie szukajcie prowokacji, co innego mial powiedziec. To samo powiedzieliby pilkarze Realu gdybysmy dzis przegrali. Zagrali swietny mecz, a my dzieki temu, ze Polak byl opatrywany za linia boczna strzelilismy dwa gole. Gdzie tu jest cos co nie jest powodem do dumy? (Podpowiem, ze dumni powinnismy tez byc z tego ze udalo sie nam - Realowi - strzelic dwa gole "dzieki" nieobecnosci Polaka.