/ as.com

Sensacja w Superpucharze!

Sezon 2004/05 rozpoczął się od sporej niespodzianki. Zaragoza z Superpucharem Hiszpanii!

Sezon 2004/05 rozpoczął się od sporej niespodzianki. Zaragoza z Superpucharem Hiszpanii! Valencia podobnie jak Real Madryt przed paroma miesiącami zlekceważyła rywala z Aragonii i przegrała na własnym stadionie 1:3. Prowadzenie dla gości w 11. minucie zdobył głową Alvaro. W 33. minucie Galletti wykorzystał sytuację sam na sam i podwyższył na 2:0. Dwadzieścia minut później kontaktową bramkę dla Valencii zdobył Corradi. Ataki gospodarzy jednak na nic się nie zdały, gdyż w 82. minucie dośrodkowanie z rzutu rożnego wykorzystał Javi Moreno.

Pierwsze spotkanie wygrała Valencia 1:0. Tak więc, Superpuchar Hiszpanii wędruje do Zaragozy.