REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2004.08.22, godz. 04:05, mdramski / as.com

Salgado gotowy

Michel Salgado po ostatnim treningu powiedział, że jest gotów do następnego sezonu. Jak sam twierdzi może grać tak samo minutę jak i dziesięć tysięcy minut. To będzie zależało od trenera Camacho.
Prawy obrońca Realu został również zapytany o możliwość odejścia z klubu Miñambresa. Wtedy byłby jedynym nominalnym prawym obrońcą. Jego odpowiedź była bardzo dyplomatyczna, gdyż jak się wyraził zadaniem piłkarze jest ciężka praca, a nie podejmowanie ważnych decyzji dla klubu. Co do pozyskania Woodgate'a Salgado jest zdania, że ciężko coś teraz powiedzieć, gdyż potrzeba czasu aby móc ocenić Anglika. Najważniejsze, aby Woodgate miał czas i spokój na zrozumienie, że Real to inna drużyna i inne cele - powiedział. Generalnie pozytywnie ocenia transfery klubu, choć nie chce jasno się wypowiedzieć. Uważa jednak, że Królewscy to lepsza drużyna niż ta, którą oglądaliśmy w zeszłym sezonie.
A co Salgado sądzi o Owenie? Jego zdaniem angielski napastnik ma więcej spokoju do zaadaptowania się w Realu, ponieważ nie jest tak rozchwytywany przez media jak np. David Beckham.
Michel Salgado docenia fakt, że w obecnym oknie transferowym Florentino Perez wraz z Camacho starają się zachować równowagę pomiędzy wszystkimi formacjami. W zeszłym sezonie skład Realu był niestety zbyt mały co ewidentnie wyszło w ostatnich meczach. Bardzo docenia on również pracę trenera, który wymaga kompetencji i zaangażowania. ?adnie też wypowiada się o swoich kolegach z zespołu. Twierdzi, że to nie są gwiazdy tylko dobrzy przyjaciele i zawsze będzie bronił każdego z nich.
Salgado jest raczej zadowolony z przygotować do sezonu. Stwierdził, że Real ma teraz grać bardziej zespołowo i co najważniejsze tracić mniej bramek.
Na końcu mówił o Barcelonie. Jego zdaniem Duma Katalonii pozyskała wielu wartościowych zawodników, ale jak słusznie dodał, to nie nazwiska grają ale piłkarze. W każdym bądź razie Barca na pewno będzie trudnym przeciwnikiem i będzie się liczyła w każdych rozgrywkach.

REKLAMA

Komentarze

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama