Zwycięstwa Castilli i Realu Madryt C

Weekend w <i>canterze</i>

W miniony weekend tylko dwie drużyny ze szkółki Realu Madryt rozgrywały mecze ligowe – Castilla i Real Madryt C. Obie zdołały wygrać. Castilla przekonująco pokonała Toledo 4:1. Podopieczni Zinedine’a Zidane’a zakończyli pierwszą serię spotkań na trzecim miejscu, które gwarantuje udział w play-offach o awans.

Więcej o tym spotkaniu możecie przeczytać tutaj.
SKRÓT MECZU.
TABELA SEGUNDA DIVISIÓN B

Real Madryt C również zaaplikował rywalom cztery gole. Królewscy grali na wyjeździe z zamykającym tabelę Torrejónem. Pierwszą połowę udało się zakończyć z dwubramkowym prowadzeniem. Lozano i Cedrés wpisali się na listę strzelców. Wydawało się, że mecz z outsiderem jest już rozstrzygnięty, ale gospodarze wzięli się do roboty i zdołali doprowadzić do wyrównania. Na szczęście dla Blancos Lozano ponownie trafił do siatki, a wynik ustalił Mario Hermoso. Warto dodać, że kolejne spotkanie w Realu Madryt C rozegrał Lienhart, austriacki obrońca z Juvenilu A. Ponadto w drugiej połowie na murawie pojawił się Álvaro Jiménez, który wcześniej zdobył dwa gole w Castilli.