Jak grali wypożyczeni i sprzedani?

Bramka Denisa w Lidze Europy

Wypożyczeni:
Borja García (Córdoba):
Trwa fatalna passa Córdoby. Beniaminek ciągle nie potrafi wygrać meczu w Primera División. Tym razem na własnym stadionie Andaluzyjczycy przegrali 0:2 z Villarrealem. Borja znalazł się w podstawowym składzie i został zmieniony w 85. minucie.
Ocena Marki: 6/10 (najwyższa w zespole).
Ocena Asa: 1/3.
Ocena WhoScored: 6,6/10.

Casemiro (Porto):
Pomocnik rozegrał całe spotkanie w Lidze Mistrzów na wyjeździe z BATE. To on odebrał piłkę rywalowi i asystował przy bramce Herrery na 1:0.
Ocena WhoScored: 8,3/10 (lepszy był tylko Herrera).
W niedzielnym spotkaniu w krajowych rozgrywkach Porto rozgromiło Rio Ave 5:0. Casemiro znów rozegrał całe spotkanie.

Denis Czeryszew (Villarreal):
W czwartek Villarreal grał z Borussią Mönchengladbach w Lidze Europy. Po ciekawym i zaciętym widowisku padł remis 2:2, a Denis wpisał się na listę strzelców (bramkę można zobaczyć tutaj).
Ocena WhoScored: 7,1/10.
W meczu ligowym Denis znalazł się w podstawowym składzie. Villarreal pokonał Córdobę, a Rosjanin zanotował asystę przy golu Vietto
Ocena Marki: 7/10 (najwyższa w całym meczu).
Ocena Asa: 2/3.
Ocena WhoScored: 7,5/10.

Lucas Vázquez (Espanyol):
Lucas na stałe zagościł w podstawowym składzie Espanyolu. W sobotę jego zespół pokonał Levante 2:1, a Hiszpan popisał się asystą przy golu Sergio Garcíi.
Ocena Marki: 7/10 (lepszy był tylko Sergio García).
Ocena WhoScored: 6,3/10.

Omar Mascarell (Derby County):
Derby przegrały na wyjeździe z Leeds 0:2, ale utrzymały się na szczycie tabeli Championship. Omar znalazł się w podstawowym składzie, jednak w 66.minucie został zmieniony.
Ocena WhoScored: 6,4/10.

José Rodríguez (Deportivo):
Deportivo przegrało z Atlético 0:2 na wyjeździe, ale było to spotkanie w cieniu tego, co się działo poza stadionem. Na boisku José spędził cały mecz.
Ocena Marki: 5/10.
Ocena WhoScored: 6,7/10.

Sprzedani w tym okienku transferowym:
Tomás Mejías (Middlesbrough):
Middlesbrough tym razem podzieliło się punktami z Blackburn. Drużyna Aitora Karanki spadła na piąte miejsce w tabeli, ale do lidera traci tylko dwa punkty. Mejías, po raz kolejny, tylko na ławce.

Jesús Fernández (Levante):
Levante przegrało w tej kolejce z Espanyolem. Jesús chyba już się przyzwyczaił do roli rezerwowego.

Diego López (Milan):
Milan w końcu, po długiej przerwie, wygrał mecz. Mediolańczycy pokonali Udinese 2:0, zatem Diego zachował czyste konto.

Álvaro Morata (Juventus):
W Lidze Mistrzów Juventus rozegrał ważne spotkanie w Szwecji. Pokonał Malmö 2:0 i przybliżył się do awansu do 1/8 finału. Álvaro pojawił się na boisku w 72. minucie i zmarnował jedną znakomitą okazję.
Ocena WhoScored: 6,2/10.
W lidze Morata tradycyjnie zaczynał spotkanie na ławce rezerwowych, ale w 58. minucie zastąpił Llorente. Juventus pokonał w derbowym starciu Torino 2:1.

Ángel Di María (Manchester United):
Wielki pech Argentyńczyka. W 14. minucie spotkania z Hull doznał kontuzji i musiał opuścić boisko. Przegapił również wczorajszy mecz ze Stoke. W obu spotkaniach komplet punktów zgarniały Czerwone Diabły.

Xabi Alonso (Bayern Monachium):
Bayern przegrał w Lidze Mistrzów z Manchesterem City 2:3 i Xabi miał udział przy bramkach dla obu zespołów. Najpierw sprytnym strzałem z rzutu wolnego wpisał się na listę strzelców, ale później „asystował” przy golu Agüero.
Ocena WhoScored: 7,4/10 (lepszy w Bayernie był tylko Lewandowski).
W weekend Xabi rozegrał całe spotkanie. Bayern pokonał na wyjeździe Herthę 1:0 i w pewnie lideruje stawce w Bundeslidze.
Ocena Kickera: 3,5 (ocena 1 – najlepsza, 6 – najgorsza).
Ocena WhoScored: 7,7/10 (lepszy był tylko Robben).