Hiszpania wygrywa, Raul dogania Hierro

W meczu grupy 6 eliminacji ME Hiszpania bez większych klopotów...

W meczu grupy 6 eliminacji ME Hiszpania bez większych klopotów pokonala na wyjeździe Grecję 2:0. Pierwszą bramkę dla gości strzelil w 8 minucie Raul. Bylo to 29 trafienie napastnika Realu Madryt dla reprezentacji w 56 meczu. Tym samym zrównal się on w klasyfikacji wszechczasów z klubowym kolegą- Fernando Hierro (zakończyl karierę reprezentacyjną po MŚ).
-Gra w reprezentacji to dla mnie ogromny przywilej, podobnie jak bycie razem z Hierro najlepszym strzelcem- powedzial zadowlony rekordzista dla TVE.
W drugiej polowie wynik meczu ustalil pomocnik Deportivo La Corunia Juan Carlos Valeron (76 minuta). Hiszpanie kontrolowali przebieg gry praktycznie przez 90 minut. Tylko Demis Nikolaidis w 10 minucie byl bliski pokonania Ikera Casillasa, a w 56 minucie Agleo Bassinas uderzyl w poprzeczkę.