Jak grali wypożyczeni i sprzedani?

Dwie bramki Moraty

Wypożyczeni:
Borja García (Córdoba):
Córdoba ciągle pozostaje bez zwycięstwa w tym sezonie. Tym razem Andaluzyjczycy bezbramkowo zremisowali z Deportivo. Borja pojawił się na murawie zaraz po przerwie zmieniając Luso.
Ocena Marki: 6/10 (najwyższa w zespole).
Ocena Asa: 2/3 (najwyższa w zespole).
Ocena WhoScored: 6,5/10.

Casemiro (Porto):
Pomocnik rozegrał całe spotkanie w Lidze Mistrzów z Athletikiem. Jego zespół wygrał 2:0 i zapewnił sobie awans do następnej rundy.
Ocena Asa: 2/3.
Ocena WhoScored: 8,8/10 (lepszy był tylko Brahimi).
W niedziele Porto zgubiło punkty na wyjeździe w starciu z Estorilem. Udało się wywalczyć remis 2:2. Casemiro przebywał na placu gry do 63. minuty.

Denis Czeryszew (Villarreal):
W czwartek Villarreal grał z Zürichem w Lidze Europy i przegrał 2:3. Denis rozpoczął spotkanie na ławce rezerwowych. Na murawę wszedł w 68. minucie, gdy Szwajcarzy prowadzili już 3:2.
Ocena Asa: 1/3.
Ocena WhoScored: 6,2/10.
W niedzielnym spotkaniu z Espanyolem w Lidze Denis wybiegł w podstawowym składzie i zanotował asystę przy bramce Mario. Można ją zobaczyć tutaj. Rosjanin został zmieniony w 72. minucie, a jego zespół w doliczonym czasie stracił gola i musiał się zadowolić remisem.
Ocena Marki: 4/10.
Ocena WhoScored: 7,7/10 (trzecia w zespole).

Lucas Vázquez (Espanyol):
Rozegrał całe spotkanie z Villarrealem. Miał okazję spotkać się z byłym kolegą z Castilli – Denisem. Mecz zakończył się podziałem punktów.
Ocena Marki: 7/10.
Ocena WhoScored: 6,8/10.

Omar Mascarell (Derby County):
Wydaje się, że Hiszpan na stałe wywalczył sobie miejsce w podstawowej jedenastce. Jego zespół spisuje się znakomicie i obecnie jest liderem Championship. We wtorek drużyna Omara podejmowała na własnym stadionie Huddersfield i wygrała 3:2. Pomocnik spędził na murawie cały mecz.
Ocena WhoScored: 7,6/10 (trzecia w zespole).
W sobotę Derby, również na własnym stadionie, rozgromiły Wolverhampton aż 5:0. Omar zapisał na swoim koncie asystę przy trafieniu na 1:0. Został zmieniony w doliczonym czasie gry
Ocena WhoScored: 8,5/10.

José Rodríguez (Deportivo):
Hiszpan wrócił do meczowej kadry, ale mecz z Córdobą rozpoczął na ławce rezerwowych. Wszedł na boisko w 64. minucie zmieniając Canellę.
Ocena Marki: 5/10.

Sprzedani w tym okienku transferowym:
Tomás Mejías (Middlesbrough):
Middlesbrough we wtorek rozgromiło Norwich 4:0, a w sobotnim meczu na szczycie zremisowało bezbramkowo z Bournemouth. Obecnie zespół Aitora Karanki zajmuje trzecią pozycję w tabeli, ale do lidera traci tylko punkt. Mejías oba spotkania obserwował z perspektywy ławki rezerwowych.

Jesús Fernández (Levante):
Levante sprawiło w tej kolejce niespodziankę i zremisowało na wyjeździe z Sevillą 1:1. Jesús był w tym meczu tylko rezerwowym.

Diego López (Milan):
Diego na stałe wrócił do podstawowego składu po kontuzji. Jego Milan zremisował na wyjeździe z Sampdorią 2:2.
Ocena WhoScored: 6,6/10.

Álvaro Morata (Juventus):
Juventus zmiażdżył w tej kolejce Parmę 7:0. Morata pojawił się na boisku w 72. minucie przy stanie 5:0 i dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Jego bramki można zobaczyć tutaj i tutaj.
Ocena WhoScored: 8/10.

Ángel Di María (Manchester United):
Manchester United w końcu wygrał. Czerwone Diabły pokonały Crystal Palace 1:0. Di María zanotował asystę przy trafieniu Maty, a w 71. minucie został zmieniony przez Wilsona.
Ocena WhoScored: 7,2/10.

Xabi Alonso (Bayern Monachium):
Bayern w środę pokonał Romę i zapewnił sobie awans w pierwszego miejsca w grupie. Xabi Alonso wyszedł w podstawowym składzie, ale został zmieniony przez Shaqiriego w 72. minucie.
W weekend Xabi rozegrał już całe spotkanie, a jego zespół rozgromił Eintracht Frankfurt 4:0.
Ocena Kickera: 2,5 (ocena 1 – najlepsza, 6 – najgorsza).
Ocena WhoScored: 8,3/10 (trzecia w zespole).

Quini (Rayo Vallecano):
Jak zapewne wszyscy pamiętają, Quini zagrał na Santiago Bernabéu w starciu z Realem Madryt. Rozpoczął mecz na ławce rezerwowych, ale szybko znalazł się na boisku, gdyż Insúa doznał kontuzji.
Ocena Marki: 5,5/10.
Ocena WhoScored: 6,1/10.