Pierwsze zwycięstwo!

Real Madryt już gra! I wygrywa 8-1!

W ramach przygotowań do sezonu Real Madryt zagrał towarzyski mecz z młodzieżową drużyną Xerez. Mecz zakończył się łatwym zwycięstwem Królewskich 8-1. Real zagrał systemem 4-4-2 w którym specjalnych zadań nie miał jedynie Zidane. Jemu trener Camacho pozostawił pełną swobodę poczynań.
Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3-1. Prowadzenie dla Xerez zdobył Maki. Potem po dwóch golach Morientesa i jednym Solariego Real prowadził już 3-1. W drugiej połowie pięć bramek dołożyli kolejno: Ronaldo 2, Raul, Zidane oraz Guti.
Mecz miał za zadanie odpowiedzieć na pytanie jak sprawdzi się nowy system Jose Antonio Camacho. Biorąc jednak pod uwagę klasę rywala cieżko powiedzieć czy zdał on egzamin.