Jak grali wypożyczeni i sprzedani?

Gol Álvaro Moraty

Wypożyczeni:
Borja García (Córdoba):
Hiszpan wybiegł w podstawowym składzie w spotkaniu na własnym stadionie z Espanyolem. Został zmieniony przez Xisco w 78. minucie. Andaluzyjczycy bezbramkowo zremisowali z Katalończykami.

Casemiro (Porto):
Brazylijczyk znalazł się w wyjściowej jedenastce na derbowe spotkanie ze Sportingiem na wyjeździe i spędził na murawie 60. minut. Gdy opuszczał boisko na tablicy świetlnej widniał wynik 1:1, który utrzymał się już do końca.

Denis Czeryszew (Villarreal):
Denis nie mógł zagrać w meczu z Realem Madryt z powodu zapisów w umowie.

Lucas Vázquez (Espanyol):
Hiszpan przebywał na boisku przez cały mecz z Córdobą, który zakończył się bezbramkowym remisem. Lucas obejrzał w tym spotkaniu żółty kartonik.

Omar Mascarell (Derby County):
Wróciły rozgrywki ligowe i Omar wrócił na ławkę rezerwowych. Jego zespół wygrał na wyjeździe 2:0 z Boltonem.

José Rodríguez (Deportivo):
Tym razem José obserwował poczynania swoich kolegów tylko z perspektywy ławki rezerwowych. Deportivo uległo na własnym obiekcie Almeríi 0:1.

Sprzedani w tym okienku transferowym:
Tomás Mejías (Middlesbrough):
Hiszpan w dalszym ciągu pauzuje z powodu kontuzji. Middlesbrough bezbramkowo zremisowało w tej kolejce na wyjeździe z Charltonem.

Jesús Fernández (Levante):
Jesús ponownie znalazł się w wyjściowym składzie. Niestety dwukrotnie musiał wyciągać piłkę z siatki i jego Levante przegrało u siebie z Rayo Vallecano 0:2.

Diego López (Milan):
Diego w dalszym ciągu leczy kontuzję. Milan w tej kolejce zremisował na wyjeździe z Ceseną.

Álvaro Morata (Juventus):
Hiszpan tradycyjnie rozpoczął mecz na ławce rezerwowych, ale pojawił się na boisku w 67. minucie przy prowadzeniu Juventusu 2:0. Álvaro starał się wpisać na listę strzelców i w końcu mu się to udało na siedem minut przed końcem regulaminowego czasu gry. Trafienie Moraty można zobaczyć tutaj.

Ángel Di María (Manchester United):
Argentyńczyk wybiegł w podstawowym składzie Czerwonych Diabłów. Zszedł z boiska dopiero w doliczonym czasie gry w drugiej połowie. Manchester United pokonał West Ham 2:1.

Xabi Alonso (Bayern Monachium):
Bask rozegrał cały wyjazdowy mecz z Köln. Bayern wygrał 2:0 i pozostał na fotelu lidera.

Quini (Rayo Vallecano):
Tym razem Hiszpan przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych. Rayo wygrało 2:0 na wyjeździe z Levante.