/ as.com

Ronaldo zawsze strzela na El Madrigal

5 bramek w 4 meczach na obiekcie Villarrealu

Stadion Villarreal CF, El Madrigal, to miejsce na mapie klubów z Primera División, gdzie Cristiano Ronaldo czuje się wyjątkowo dobrze. Portugalczyk czterokrotnie grał w Villarreal, zawsze strzelał i nigdy nie schodził z boiska pokonany.

Cristiano zdobył na El Madrigal 5 bramek w 4 występach, co przełożyło się na 2 wygrane i 2 remisy Królewskich. Swój pierwszy występ na El Madrigal portugalski crack zaliczył w sezonie 2009/2010 i już w 2. minucie spotkania dał się we znaki miejscowym kibicom, strzelając bramkę na 1:0 dla Realu Madryt. Wynik spotkania podwyższył wówczas z rzutu karnego Kaká i Królewscy wygrali 2:0. W następnym sezonie historia się powtórzyła - Real Madryt ponownie ograł Żółtą Łódź Podwodną, tym razem 3:1. Cristiano zdobył 2 bramki.

Kolejne dwa spotkania wyjazdowe z Villarrealem zakończyły się podziałem punktów. W sezonie 2011/2012 Real na własne życzenie oddał pełną pulę. Prowadzenie przyjezdnym dał w 61. minucie meczu nie kto inny jak Cristiano, jednak na 8 minut przed końcem regulaminowego czasu gry bramkę wyrównującą, a zarazem ustalającą końcowy rezultat, zdobył Senna. Królewscy na El Madrigal powrócili rok temu, remisując 2:2 - na liście strzelców po stronie gości zapisali się Gareth Bale i Cristiano Ronaldo.