Jak grali wypożyczeni?

Kolejny weekend piłkarskich zmagań w Europie

Wypożyczeni:
Borja García (Córdoba):
Zadebiutował w barwach nowego klubu. Pojawił się na boisku zaraz po przerwie zastępując Rydera Matosa. Córdoba zremisowała u siebie z Celtą Vigo 1:1.

Casemiro (Porto):
Wybiegł w podstawowym składzie w meczu na własnym stadionie z Moreirense. Jego drużyna bez problemów wygrała 3:0. Brazylijczyk przebywał na murawie do 66. minuty.

Denis Czeryszew (Villarreal):
Zagrał w wyjściowej jedenastce w spotkaniu z Barceloną na El Madrigal. Nie rozegrał najlepszego meczu i został zmieniony w 65. minucie. Villarreal przegrał 0:1.

Lucas Vázquez (Espanyol):
Mecz z Sevillą rozpoczął na ławce rezerwowych. Wszedł na boisku w 58. minucie, gdy jego zespół przegrywał już 0:2. Ostatecznie Espanyol zdołał strzelić tylko jedną bramkę.

Omar Mascarell (Derby County):
Przesiedział cały mecz na ławce, a jego zespół zremisował na własnym boisku 1:1 z Ipswich.

José Rodríguez (Deportivo):
Rozegrał 62 minuty w meczu z Rayo Vallecano, a w siódmej minucie wpisał się nawet na listę strzelców. Bramkę można zobaczyć tutaj.

Sprzedani w tym okienku transferowym:
Tomás Mejías (Middlesbrough):
Rozegrał 90 minut w spotkaniu z Reading. Puścił tylko jedną bramkę, ale jego zespół nie zdołał zdobyć żadnej.

Jesús Fernández (Levante):
Rozegrał 90 minut w spotkaniu z Athletikiem. Nie był to zbyt udany występ. Trzy razy wyciągał piłkę z siatki i Levante przegrało 0:3.

Diego López (Milan):
Znakomity debiut Diego w barwach Milanu. Hiszpan popisał się kilkoma udanymi interwencjami, ale najważniejsze zachował na sam koniec meczu. W świetnym stylu obronił rzut karny Candrevy. Można to zobaczyć tutaj. Diego potrzebował zaledwie jednego meczu, żeby San Siro skandowało jego nazwisko. Milan pokonał Lazio 3:1 i został liderem Serie A.

Álvaro Morata (Juventus):
Były napastnik Królewskich jest kontuzjowany, a jego Juve wygrało 1:0 na wyjeździe z Chievo.

Ángel Di María (Manchester United):
Argentyńczyk wyszedł w podstawowym składzie Manchsteru na mecz z Burnley i spędził na boisku 70 minut. Był najjaśniejszym punktem w drużynie Czerwonych Diabłów, ale mimo wszystko mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Xabi Alonso (Bayern Monachium):
Hiszpan zadebiutował już w Bayernie. Zaczął mecz w wyjściowej jedenastce i spędził na murawie 68 minut. Bayern zremisował na wyjeździe z Schalke 1:1.

Quini (Rayo Vallecano):
Rozegrał 90 minut w wyjazdowym starciu z Deportivo La Coruńa. Jego zespół zremisował 2:2, a Quini zarobił żółtą kartkę.