Jak grali wypożyczeni?

Bramka Denisa Czeryszewa

Wypożyczeni:
Denis Czeryszew (Villarreal):
Rozegrał 90 minut w wyjazdowym spotkaniu z Levante. W 85. minucie wpisał się na listę strzelców, a jego zespół wygrał 2:0.

Casemiro (Porto):
Rozegrał 90 minut w wyjazdowym meczu z Paçosem Ferreira. Porto wygrało 1:0.

Omar Mascarell (Derby County):
Cały mecz przesiedział na ławce. Derby rozgromiło u siebie z Fulham 5:1.

José Rodríguez (Deportivo La Coruńa):
Wyszedł w podstawowym składzie w wyjazdowym spotkaniu z Granadą. Został zmieniony w 85. minucie. Deportivo przegrało z Granadą 1:2, mimo że prowadziło 1:0.

Lucas Vázquez (Espanyol):
Pauzował za kartki z poprzedniego sezonu.

Borja García (Córdoba):
Poza kadrą na mecz z Realem Madryt.

Sprzedani w tym okienku transferowym:
Tomás Mejías (Middlesbrough):
Rozegrał 90 minut w spotkaniu Middlesbrough z Sheffield Wednesday. Hiszpański golkiper trzy razy musiał wyciągać piłkę z siatki i zespół prowadzony przez Aitora Karankę przegrał 2:3.

Jesús Fernández (Levante):
Rozegrał 90 minut w starciu z Villarrealem. Puścił dwa gole, a jego zespół przegrał 0:2.