/ defensacentral.com

Falcao: Myślę tylko o Monaco

"Nie rozmawiam o sprawach, które pojawiają się w prasie"

Rozpoczęły się rozgrywki ligi francuskiej, a wraz z nimi oficjalne występy Radamela Falcao. 28-letni snajper zagrał w przegranym przez Monaco meczu z Lorient (1:2) i w 78. minucie wpisał się na listę strzelców. Kolumbijczyk pojawił się na boisku Stade Louis II w drugiej połowie spotkania i zamienił rzut karny na bramkę wyrównującą. Ostatecznie to jednak przybysze z Bretanii zgarnęli trzy punkty, ustalając wynik na trzy minuty przed końcem pojedynku.

Falcao wypowiedział się dla mediów w strefie mieszanej po meczu: – Powtarzam, że myślę tylko o Monaco. Jestem całkowicie skupiony na rozegraniu wielkiego sezonu tutaj i pomocy mojemu zespołowi. Nie myślę o niczym innym. Nie rozmawiam o sprawach, które nie dotyczą mnie i które pojawiają się w prasie – stwierdził napastnik. – Czuję się dobrze, coraz lepiej. Odkąd pojawiam się na murawie, mam się doskonale. Kolano mnie nie boli. Jestem coraz szybszy i zwinniejszy. Stopniowo gromadzę na boisku więcej minut i w ciągu kilku tygodni będę w stuprocentowej formie – zapewnił piłkarz.

Tymczasem kolejne plotki odnośnie transferu Falcao do Realu Madryt napływają z Ameryki Południowej. Dziennikarz kolumbijskiego oddziału ESPN twierdzi, iż rozmawiał ze swoim rodakiem pod koniec lipca i ten rzekomo wyjawił mu, że ma zamiar dołączyć do drużyny Królewskich.