/ MM

Hiszpania - Andora 4:0

Hiszpania pokonała w towarzyskim meczu Andorę 4:0. Jedną z bramek zdobył Morientes.

Hiszpania pokonała w towarzyskim meczu Andorę 4:0. Jedną z bramek zdobył Morientes. Zawodnik Realu Madryt wpisał się na listę strzelców w 24. minucie wykorzystując podanie Barajy. Ten drugi w 45. minucie podwyższył na 2:0 z rzutu karnego. Po przerwie dwie bramki dorzucili Martin Cesar w 64. i Valeron w 89. minucie.
Hiszpania zagrała w następującym składzie : Iker Casillas (31. Santiago Canizares, 62. Daniel Aranzubia) - Carles Puyol (46. Gabri), Ivan Helguera (46. Cesar), Carlos Marchena (46. Juanito), Raul Bravo (46. Joan Capdevila); Joseba Etxeberria (46. Joaquin), Ruben Baraja (46. Xabi Alonso), David Albelda (46. Xavi), Albert Luque; Raul (46. Juan Carlos Valeron), Fernando Morientes (46. Fernando Torres).
Był to ostatni sprawdzian reprezentacji Hiszpanii przed Euro 2004.