aktualności

2014.04.26, godz. 06:39, El Jarek / Marca

W Monachium z BBC od początku?

Marca informuje, że Ancelotti zamierza wystawić wszystkie swoje działa we wtorkowym meczu z Bayernem. Włoch chce podobno wejść do finału ze zwycięstwem na Allianz Arena, a pomóc mu w tym mają grający od pierwszej minuty Cristiano, Benzema i Bale. Dziennik twierdzi, że to nie przeszkodzi drużynie w bronieniu czwórką pomocników, chociaż poczynione zostaną pewne dopasowania i ulepszenia, ponieważ Królewskich zaskoczyło to, jak wysoko atakował ich Bayern. „Jeden z najważniejszych członków ekipy” zdradził, że ekipa nie poradziła sobie z początkiem spotkania, ale drużyna nie zamierza w Monachium bronić wyniku, bo to może doprowadzić tylko do porażki. Celem ma być powtórzenie drugiej połowy Bernabéu i atakowanie rywala na jego połowie. Jeśli chodzi o dokładne ustawienie, to Marca twierdzi, że Di María będzie bronić lewego skrzydła, Bale prawego, a w linii ataku biegać będą Cristiano i Benzema.

Jedenastka na Monachium: Casillas, Carvajal, Pepe, Ramos, Coentrão, Alonso, Modrić, Di María, Bale, Cristiano i Benzema.

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Liga Mistrzów 2013/14

2014.04.26, godz. 19:31, asusRM
Oł jea :D
2014.04.26, godz. 17:43, ikerowa
Jeśli wszyscy będą grali tak prawdziwie dla drużyny- bo czasami mam wrażenie, że Cristiano, owszem, haruje na boisku dla drużyny ale też zależy mu na osiągnięciach indywidualnych (i to w pełni rozumiem, ale zdarza się, że występuje u niego przerost jednego nad drugim)- to spokojnie z BBC możemy wyjść od początku. Allianz Arena to wybitnie trudny teren i należy tam zagrać wściekle ale też ostrożnie.
2014.04.26, godz. 17:17, czendo
Jestem na Tak! ogień z przodu i Bayern ma pozamiatane.
2014.04.26, godz. 16:58, MaCiesz
Jeżeli Cristiano i Bale będą w 100% gotowi do gry to jak najbardziej tak.
2014.04.26, godz. 16:29, Black Haunter
Teraz na Bernabéu było tak jak rok temu minus rzuty karne. Pewnie na Allianz będzie 2:1 dla Niemców, ale być może Real nas zaskoczy. Ważne, że nawet przegrywając mecz, możemy awansować, byle nie przegrać 1-0 lub różnicą dwóch bramek. Carlo wie jak grać z Bayernem, więc nie powinno być źle.
2014.04.26, godz. 16:00, Ksanti23
4-4-2 z Ronaldo i Benzemą w ataku to nie jest głupi pomysł. Carlo wie jak zagrać i myślę, że Bayern będzie miał nie lada problem odwrócić losy dwumeczu.
2014.04.26, godz. 14:27, el chico
Stawiam 2-1 dla realu
2014.04.26, godz. 13:42, RAUL007
jaki sens mówienia o 11, skoro jeszcze mecz z Osasuną, a do wtorku wiele rzeczy może się zmienić
2014.04.26, godz. 13:35, JMC8
1:1 albo 2:1 dla Monachium, rzucą się na nas, ale się wybronimy :)
2014.04.26, godz. 13:09, dolcevita2013
Bayern wygra co najmniej dwoma bramkami.
2014.04.26, godz. 12:57, Ricardo91
gierda nie rozśmieszaj proszę...
2014.04.26, godz. 12:42, shaqiri
Moim zdaniem jako fana Bayernu Isco robił super robotę, podwajał Robbena i innych, ciężko pracował w obronie, dla nas lepiej będzie jak usiądzie na ławce a zagra CR7 i Bale ;)
2014.04.26, godz. 12:20, Gannicus
Moim zdaniem powinien zagrać Isco kosztem kogoś z przodu - Bale'a albo Ronaldo.
2014.04.26, godz. 12:00, gierda11
nie za Benzemę dać Moratę i tak zawsze
2014.04.26, godz. 12:00, Trzmiel260
Moim zdaniem nie możemy sobie pozwolić a tylu "niebroniących" zawodników, uważam, że skład z finału CDL będzie optymalny
2014.04.26, godz. 11:50, shaqiri
Gdzie ty tu widzisz prowokacje? napsiałem tylko swój typ na mecz ;)
pan many

podejrzewam ze Carlo wyciagnal wnioski z meczu z BVB (tak jak to bylo po 1 El Clásico) i zagramy tak samo jak u siebie- mocna defensywa, kontry + odwazne rozgrywanie by uciec od tego pressingu.. Z Bale kontry beda jeszcze bardziej zabojcze , a Cristiano bedzie juz po 2 meczach bardziej ograny..
2014.04.26, godz. 11:12, daro2299
Kluczem do awansu powinna być szczelna obrona oraz groźne kontrataki. Trzeba postarać się o bramkę jeszcze w pierwszej połowie, bo to doda nam skrzydeł i mocno utrudni zadanie szwabom. Nie liczyłbym na wynik 0:0. Awans trzeba będzie wybiegać. Hala Madrid!
2014.04.26, godz. 11:04, pan many
Jasne jest, że jak się będziemy bronić przez całe spotkanie to Bayern wkońcu nam strzeli. Trzeba mądrze bronić i kontratakować, a gdy nie będzie szansy na szybki kontratak rozegrać mądrze piłke, tak jak to robiliśmy u siebie.
2014.04.26, godz. 10:50, xjokerkingx
Mam nadzieję, że wygramy ten mecz nie opłacając go jakąkolwiek kontuzją i brakiem kartki dla Ramosa i bodajże Xabiego.
HM!
2014.04.26, godz. 10:45, Okta12347
Wydaję mi się ze z Bayernem zagra Varane zamiast Ramosa,a co do tego że stracimy bramkę,przypominam wam że jedyny celny strzał Bayern oddał nam po 70 minucie więc panowie nie bójcie się :) Jeśli Bayern ma utrzymywać się przy piłce to nie ma szans na to że im się uda,analizowałem ten mecz i ciekawą rzeczą jest to że przy akcjach skrzydłem Na Robbena/Riberego atakował boczny obrońca i ŚP a zawodnika z którym mógł zagrać na jeden kontakt asekurował ŚO,taktyka Obrony była perfekcyjna z wyjątkiem błędu Ramosa który właśnie nie zasekurował Mario który oddał strzał :) Jeśli zagrają w Obronie tak świetnie jak w środę to awansujemy bez straty bramki :)
2014.04.26, godz. 10:37, zidaunbpe
Jeśli po 3:0 nad Dortmundem wracamy na rewanż i bronimy się rozpaczliwie przed opadnięciem, to jedna bramka zaliczki przed meczem w Monachium ma tę samą wartość co remis. Na 99% Bayern nam sieknie bramkę, co nie znaczy, że wygra. Angielskie zespoły w tym sezonie pokazywali, że Allianz Arena to nie Camp Nou sprzed 5 lat i da tu się rozegrać dobre spotkanie. Wymarzony scenariusz to strzelić tam dwie bramki i wtedy wynik nie grali roli. Druga sprawa grać ostrożnie, grając w komplecie naprawdę jesteśmy efektywni w obronie i w ataku, więc mam nadzieję, że zwłaszcza Ramos nie wyłapie głupiej czerwonej kartki. Ja jestem dobrej myśli, strzelając bramkę będziemy w niebie, ładując dwie zabijemy mecz, a bramkę tam prędzej czy później strzelimy, bo Bayern się w końcu otworzy, tak jak to było z United.
2014.04.26, godz. 10:34, krawcu1515
Trzeba wierzyć w nasz zespół. Jak nie teraz dojdziemy do finału do kiedy?? Bayern jest do ogrania! To nie ta sama druzyna co rok temu. Juz rok temu finał powinnien być nasz, bo Borrusia była do ogrania!! A 2 lata temu brakło bardzo niewiele.... Wierzmy w sukces. Hala Madrid!!
2014.04.26, godz. 10:29, Smakosh
sklad idealny, najlepsza jedenastka na swiecie !
2014.04.26, godz. 10:20, Peeteer1
jeśli Bale i Ronaldo będą się cofać i pomagac w obronie to na pewno tego meczu nie przegramy
2014.04.26, godz. 10:13, sebek945
musimy zniszczyć ten bayern oby cristiano sie wpisał na liste strzelców . HALA MADRID
2014.04.26, godz. 10:03, titicaca
Ciężko się spodziewać, aby Ancelotti na półfinał Ligi Mistrzów z Bayernem nie wystawił najsilniejszego składu i kogos oszczędzał.
2014.04.26, godz. 09:09, Matiseq
@czarlok

W 4-4-2 skrzydła to raczej pojęcie względne, ustawienie stworzone bardziej pod dominację środka pola, ale przy kontratakach nawet grający w takim ustawieniu Bale czy Di Maria pójdą za szybką akcją.
2014.04.26, godz. 09:08, Garethh11
Obyśmy zagrali takim właśnie składem .. Fabio ma byc w podstawowym na Bayern !
2014.04.26, godz. 09:05, czarlok
Ważne, żeby Angel zagrał w pomocy, bo tam gra jak mistrz, a na skrzydle ostatnio co najwyżej przeciętnie.
2014.04.26, godz. 09:01, grzesiu10
damy rade nie ma takiej presji jak za murinio wiec ekipa ma wiekszy luz psychiczny i dobrze ze zagraja najlepsza 11 akcje sobie wypracujemy oby wykonczenie bylo 100 % i niech wszyscy zostawia serce na boisku a bedziemy w finale
2014.04.26, godz. 08:57, AfroMen5
będę zdziwiony, jeśli tak nie zagramy, ile można leczyć grypę ? Ronaldo już grał od początku, dzisiaj przerwa dla niego i we wtorek BBC :).

a tak wgl to dzisiaj dałbym odpocząć Carvajal'owi (za niego Nacho), Pepe (Varane), Coentrão (Marcelo), Xabi (Illarra/Casemiro)

w drugiej połowie zeszliby też np. Luka i Angel, Isco całe spotkanie :]
2014.04.26, godz. 08:53, creativeopinion
To prawda, że 1:0 w Madrycie wcale nie jest nie wiadomo jakim świetnym wynikiem, ale jednak Bayern nie strzelił bramki na wyjeździe co daje nam naprawdę dobrą sytuację. Celem Realu musi być strzelenie gola na wyjeździe bo to tak na dobrą sprawę zabija mecz i z pewnością zszokuje Bayern.

Awansujemy jezeli pokazemy gre zespolowa i jezeli kazdy bedzie pracowal dla druzyny. Zawodnicy musza sie wystawiac, pokazywac do gry i nie bac sie wziac odpowiedzialnosci.

Na ten rewanż chetnie pozyczylbym determinacje, pasje i wole walki od Atlético. W skrocie musimy biegac na Bayern i wsciekle psy glodne zeby odebrac pilke. Wtedy naprawde postawimy ich w trudnej sytuacji
2014.04.26, godz. 08:36, ukash1984
olek132 nie popełni napewno ,dlaczego ?
prosta odpowiedz z bvb mielismy zaliczke 3-0 i bylo czeog bronic ,bronienie 1-0 to głupota .
2014.04.26, godz. 08:36, domin11rm
Dokładnie tak bym chciał abyśmy zagrali od początku.
2014.04.26, godz. 08:32, Fankakrolewskich
Wygramy dwa zero po bramkach Ronaldo, Bale i tak bardzo wierze w Nasz zespol, ze chce takiego wyniku.
2014.04.26, godz. 08:18, marfel
Już nie mogę doczekać się meczu w Monachium. To będzie najważniejszy mecz Realu od wielu lat, finał jest tak blisko. Bayern to wielka drużyna, jest w stanie odwrócić losy meczu. Oby tylko presja nie związała nam nóg, w Niemczech zawsze graliśmy bojaźliwie. Myślę że Bayern będzie grał podobnie jak w Madrycie tylko że zamiast dośrodkowań będą częściej szukać okazji do strzału. W pierwszym meczu gra obronna wyglądała bardzo dobrze, ale nie podobała się się jedna rzecz (szczególnie w pierwszej połowie): nasz pressing nie był do końca jednolity. Chodzi mi o to że żeby szybciej odebrać piłkę to zawodnicy z formacji ataku i pomocy muszą wspólnie podjąć próbę odbioru a nie tylko dwóch czy trzech zawodników. No i oczywiście nie możemy dać się cofnąć za głęboko za dłuższy czas. Ogólnie mówiąc to będzie mecz prawdy, oby zakończony pomyślnie dla nas.
2014.04.26, godz. 08:06, olek132
boję się o to ,że carlo popełni błąd jak w meczu z borussią ,szwaby wbiją nam 2 bramy i bedą klepać na naszej połowie real się otworzy i wj**ią nam trzecią .... tak to widzę ,jeśli carlo popełni te same błędy
2014.04.26, godz. 08:00, cris152
Bale był przecież obrońcom więc umiem bronić
2014.04.26, godz. 06:59, akrhcp
Oby wszyscy z naszych byli w formie. Musimy napsuc Niemcom krwi. Mam nadzieje, ze któraś z kontr okaże się być zabójcza. Bayern grając 8 zawodników na naszej połowie, nie raz będzie odkryty, czyli idealnie dla naszego ulubionego systemu.
Będzie bb ciężko, ale musimy strzelić przynajmniej o jedną bramkę mniej niż oni.