REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2014.04.16, godz. 00:38, El Jarek / bernabeudigital.com

Zidane: Niemożliwym jest nie tęsknić za Cristiano

– Nie chcę nakładać żadnej presji na Garetha, on już pokazał, jaki jest wyjątkowy. Radzi sobie z presją i ma umiejętności wyróżniające go w najbardziej wyjątkowych momentach najważniejszych meczów, podobnie jak Cristiano Ronaldo – powiedział Zinedine Zidane dla Football Direct News.

– Niemożliwym jest nie tęsknić za Cristiano, bo to najlepszy zawodnik na świecie, ale żaden z piłkarzy nie myśli, że bez niego nie wygramy. Oczywiście, że wolelibyśmy, żeby był z nami w pełnej formie, ale mamy doskonałą ekipę i możemy radzić sobie z kontuzjami czy zawieszeniami na każdej pozycji na boisku.

– Jestem dokładnie tam, gdzie chcę być. Znałem już Carlo Ancelottiego z czasów w Juventusie i w następnych latach utrzymałem z nim dobre stosunki. To doświadczenie w roli asystenta trenera pozwala mi się wiele nauczyć, bo Ancelotti to wielki szkoleniowiec. Teraz jestem tutaj i tutaj chcę zostać. Nie myślę o przyszłości, chociaż jestem bardzo konkurencyjnym człowiekiem.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Sezon 2013/14

Komentarze

2014.04.16, godz. 08:22, nadons96
uważam, że to najlepszy piłkarz w historii, nie ma kto mu dorównywać :)http://www.realmadrid.pl/lay-gfx/regular2/dodaj.png
2014.04.16, godz. 07:43, DiStefano1
Zidane <3
2014.04.16, godz. 07:30, akrhcp
Ostatnie zdanie bardzo skromne, ale taka jest prawda. Zna swoją wartość. Pewność siebie w roli trenera jest niezbędna cechą, która pozwoli odnieść mu sukces.

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama