Juvenil A zdobył mistrzostwo!

Atlético Madryt 2:3 Real Madryt

Juvenil A jako pierwsza drużyna w szkółce Realu Madryt zapewnił sobie mistrzostwo. Blancos grali dzisiaj na wyjeździe z wiceliderem, a więc zespołem Atlético Madryt. Nie było zatem lepszej okazji na zdobycie tytułu. Królewscy do szczęścia potrzebowali remisu, jednak spotkanie nie rozpoczęło się najlepiej, gdyż Rojiblancos objęli prowadzenie. Na szczęście jeszcze przed przerwą wyrównał Ismael Cerro i na przerwę oba zespoły schodziły przy rezultacie 1:1. Po zmianie stron ponownie ten sam zawodnik trafił do siatki. Gospodarze zdołali jeszcze wyrównać, ale ostatecznie wynik meczu ustalił Marcos Legaz i Juvenil A mógł rozpocząć świętowanie tytułu mistrzowskiego. Do rozegrania zostały jeszcze trzy kolejki, a Królewscy mają trzynaście punktów przewagi na Atlético.