Real Madryt 4:0 Getafe CF
Getafe CF 2:1 Real Madryt
Getafe CF 0:1 Real Madryt
Real Madryt 4:2 Getafe CF

Łącznie oba kluby mierzyły się ze sobą 19 razy. Real Madryt wygrał 12 spotkań, zremisował 2 a przegrał 5. Bilans bramek: 38:20
Na własnym stadionie w Primera División Getafe CF podejmowało Królewskich 9 razy. Los Blancos zwyciężyli 4 razy, zremisowali raz i przegrali 4 spotkania. Bilans bramek: 13-13

1,57Średnia liczba straconych1,04
11 meczów (48%)Brak strzelonej bramki1 mecz (4%)
6 meczów (26%)Czyste konto8 meczów (27%)
33 minutaŚredni czas strzelenia pierwszego gola34 minuta
32 minutaŚredni czas stracenia pierwszego gola40 minuta
12 (55%)Bramki zdobyte z gry41 (63%)
7 (32%)Bramki ze stałych fragmentów12 (18%)

Ciekawostki przed spotkaniem:

Real Madryt najwięcej bramek zdobywa w ostatnich 15 minutach meczu (27% wszystkich trafień), zaś Getafe CF najskuteczniejsze jest w drugim kwadransie pierwszej połowy (27% goli).

Getafe nie wygrało żadnego z ostatnich 8 meczów.

Jeśli Królewscy wygrają mecz z Getafe CF, będą mieć na koncie 60 punktów po 24 spotkaniach, czyli wyrównają rekord José Mourinho z jego debiutanckiego sezonu 2010/2011.

Getafe CF jest jedyną drużyną La Liga, która w 2014 roku jeszcze nie wygrała.

Real Madryt zdobywał bramkę jako pierwsza drużyna, w ostatnich 4 meczach wyjazdowych.

Królewscy będę musieli sobie poradzić bez zawieszonego Cristiano Ronaldo, który strzelił Getafe 13 bramek – najwięcej w historii La Liga.

Sergio Ramos, który zdobył bramkę w ostatnim spotkaniu na Coliseum Alfonso Pérez, ma w tym sezonie najwięcej strzałów głową w Lidze bez zdobytej bramki – 15.

Jesé Rodríguez był autorem, bądź współautorem 8 bramek w ciągu 392 minut w obecnym sezonie La Liga, co daje gola lub asystę co 49 minut.

Real Madryt zdobył 17 bramek w ciągu ostatnich kwadransów spotkań, podczas gdy Getafe CF zdobyło łącznie 22 bramki.

Gareth Bale notuje asystę w Lidze średnio co 126 minut. To wynik lepszy od Mesuta Özila, w jakimkolwiek z jego 3 sezonów, które rozegrał w Madrycie.

W tym sezonie Królewscy w każdym meczu wyjazdowym strzelali przynajmniej jednego gola i są niepokonani w ostatnich 7 spotkaniach.