Real Madryt Castilla – Real Murcia 2:2 Skrót
Opis:Castilla remisuje z osłabioną Murcią
Kolejka:21/42Miejsce w tabeli:22 (pełna tabela)
Najlepsi strzelcy:Omar – 4
Lucas Vázquez, Burgui, Raúl de Tomás – 3

Barakaldo – Real Madryt C 1:1
Opis:Trzecia drużyna Realu Madryt wywiozła punkt z meczu z Barakaldo. Baskowie zajmują miejsca w górnej części tabeli i walczą o awans do Segunda División, więc byli faworytami tej potyczki. Mimo ataków Królewskich, to właśnie gospodarze objęli prowadzenie po stałym fragmencie gry. Taki wynik utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron Blancos ruszyli do odrabiania strat. Najlepszą sytuację miał Ramírez, lecz trafił w poprzeczkę. W końcu udało się wyrównać za sprawą Mariano. Napastnik wykorzystał błąd obrony i w sytuacji jeden na jednego pokonał golkipera gospodarzy. W samej końcówce Mariano mógł strzelić zwycięskiego gola, ale piłka odbiła się od słupka.
Kolejka:21/38Miejsce w tabeli:11 (pełna tabela)
Najlepsi strzelcy:Mariano – 10
Fran Sol – 6

Real Valladolid – Juvenil A 2:2
Opis:Juvenil A stracił punkty w wyjazdowym spotkaniu z Realem Valladolid. Na szczęście nie pociągnęło to za sobą żadnych konsekwencji, bowiem drugie Atlético przegrało z Getafe i Królewscy powiększyli przewagę nad rywalami zza miedzy do sześciu punktów. Autorem dwóch bramek w tym spotkaniu był Marcos Legaz.
Kolejka:18/30Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Narváez – 10
Marcos Legaz – 8

Las Rozas A – Juvenil B 1:5
Opis:Piłkarze Fernando Morientesa łatwo rozprawili się z dosyć silną drużyną Las Rozas. Bohaterem spotkania został Huertas, autor hat-tricka. Po jednym trafieniu zaliczyli Merchán i Babunski. W tej kolejce Getafe straciło punkty, więc Królewscy są samodzielnym liderem na półmetku rozgrywek.
Kolejka:15/30Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy: Babunski – 11
Huertas – 7

Juvenil C – Las Rozas B 2:1
Opis: Juvenil C wygrał z Las Rozas, chociaż nie było o to łatwo. Rivero wyprowadził Królewskich na prowadzenie w 13. minucie, ale goście szybko wyrównali. Decydującą bramkę strzelił niezawodny Borja w 67. minucie.
Kolejka:16/36Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Borja – 24
Rivero – 10

Cadete A – Getafe 3:1
Opis:Podopieczni Rubéna de la Reda są teraz na turnieju rozgrywanym w Katarze, więc swój mecz z Getafe rozegrali awansem jeszcze w grudniu. Blancos wygrali po ciekawym spotkaniu, w którym sędzia podyktował aż trzy rzuty karne, w tym dwa dla gospodarzy. Do siatki rywali trafiali Gori, Óscar i Andrés Estaban.
Kolejka:13/30Miejsce w tabeli:2
Najlepsi strzelcy:Néstor – 23
Dani – 14

Cadete B – Leganés A 3:0
Opis:Zawodnicy Santiago Solariego odnieśli kolejne zwycięstwo i ciągle są niepokonani w lidze. Wygraną swoimi golami zapewnili Elliot, Joaquín i Fran.
Kolejka:13/30Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Fran Santos – 11
Joaquín, Elliot – 6

Infantil A – Deportivo Santa Ana A 6:0
Opis:Infantil A rozgromił jeden z najsłabszym zespołów w stawce, chociaż do przerwy Królewscy prowadzili tylko 1:0 po samobójczym trafieniu zawodnika gości. Worek z bramkami rozwiązał się po przerwie. Hat-tricka skompletował Del Valle, a po jednym golu zdobyli Moha i Pedro.
Kolejka:10/26Miejsce w tabeli:2
Najlepsi strzelcy:Del Valle – 15
Moha – 7

Moratalaz A – Infantil B 0:1
Opis:Skromne zwycięstwo Infantilu B po golu Ismaela w drugiej minucie meczu. Komplet punktów pozwolił na utrzymanie trzeciego miejsca w lidze.
Kolejka:10/26Miejsce w tabeli:3
Najlepsi strzelcy:Aitor – 6
Santos – 4

Las Rozas A – Alevín A 0:3
Opis:Alevín A w dalszym ciągu ma na koncie komplet zwycięstw. W miniony weekend Królewscy pokonali ekipę Las Rozas 3:0. Gole strzelili: Alberto, Cuenca i Hugo.
Kolejka:10/26Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Naim, Theo Zidane – 5
Lancho, Richi Povedano, Alberto, Hugo – 4

Alevín B – Atlético Torrejón Ardoz 3:0
Opis:Alevín B również dosyć pewnie zwyciężył. Na listę strzelców wpisali się Néstor, Hugo López i Culebras.
Najlepsi strzelcy:Carlos – 7
Néstor Lucas – 6

Benjamín A – La Chimenea A 8:0
Opis:Benjamín A tradycyjnie wysoko wygrał swój mecz. Królewscy mają na koncie komplet zwycięstw. Hat-tricka zdobył Roberto, po dwa gole strzelili Alberto i Samuel, natomiast jedno trafienie dołożył Jaime.
Kolejka:9/24Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Jaime – 17
Leonel – 13

Esperanza B – Benjamín B 0:4
Opis:Benjamín B tym razem dosyć skromnie, jak na swoje możliwości, pokonał przeciwników. Na listę strzelców wpisali się: Hugo López (2) i Alejandro (2).
Najlepsi strzelcy:Nacho – 16
Alejandro – 15

Prebenjamín – Chamartín Vergara A 9:0
Opis:Najmłodsi piłkarze w szkółce znów wysoko wygrali. Gole zdobyli: Burcio (3), Zapata (2), Iker Fernández (2), Boga i Álvaro García.
Kolejka:6/16Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Adrián Cantero – 9