Królewscy pokonali Granadę

W ćwierćfinale zmierzą się z Borussią

Infantil B zakończył zmagania w fazie grupowej na turnieju w Aronie. Królewscy wygrali wszystkie spotkania i w ćwierćfinale zmierzą się z Borussią Dortmund, która zdołała awansować z trzeciego miejsca. Ten pojedynek odbędzie się dzisiaj o 17:30. Mecz z Granadą rozpoczął się dobrze dla Blancos. W 6. minucie Luis Sánchez trafił do siatki i zadedykował bramkę Cedenilli, zawodnikowi ze szkółki Realu Madryt, który będzie mógł wrócić do gry w piłkę po ciężkiej chorobie. Luis od początku turnieju nosił pod koszulką dedykację dla Cedenilli. Dzisiaj w końcu mógł ją pokazać. W drugiej połowie świetną asystą popisał się Pedro, a Sergio Arribas pokonał golkipera Granady. Bramki i cały mecz można obejrzeć tutaj.

Granada – Real Madryt 0:2 (0:1)
0:1 Luis Sánchez 6’ (rzut wolny)
0:2 Sergio Arribas 15’ (asysta: Pedro Kasanzi)