Chelsea rozgromiona!

Drugie zwycięstwo Infantilu B

Infantil B ma już za sobą drugi mecz turnieju w Aronie. Po pokonaniu Espanyolu 2:1, teraz przyszła kolej na Chelsea. Królewscy znów bardzo szybko wyszli na prowadzenie. Diego Rodríguez w 2. minucie pokonał bramkarza rywali. Przed przerwą (połowy trwają po 12 minut) wynik podwyższył Jorge Grau po pięknej indywidualnej akcji. Po zmianie stron pięknym uderzeniem z głowy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego popisał się Pedro Kasanzi. Chelsea zdołała zdobyć bramkę, ale Królewscy natychmiast odpowiedzieli kolejnymi dwoma trafieniami autorstwa Marcosa i Miguela. Znów wyróżniał się Pedro, który po meczu przyznał, że zawodnikami, na których się wzoruje są Guti i Zidane. Kolejne spotkanie jutro o 13:30 z Granadą.

Chelsea – Real Madryt 1:5 (0:2)
0:1 Diego Rodríguez 2’
0:2 Jorge Grau 12’
0:3 Pedro Kasanzi 19’