Las Palmas – Real Madryt Castilla 0:2 Skrót
Kolejka:18/42Miejsce w tabeli:22 (pełna tabela)
Najlepsi strzelcy:Omar – 3
Burgui, Borja García, Lucas Vázquez – 2

Real Sociedad B – Real Madryt C 2:3 Skrót
Opis:Real Madryt C po bardzo dobrym meczu pokonał na wyjeździe rezerwy Realu Sociedad. Królewscy wyszli na prowadzenie już w 10. minucie, gdy skuteczną dobitką po strzale Ramíreza popisał się Mariano. Niewiele później Hiszpan znów wpisał się na listę strzelców i po raz drugi dobijał piłkę odbitą przez golkipera Realu Sociedad B. Wcześniej uderzał Bruno. Gospodarze jeszcze przed przerwą zdołali zdobyć kontaktową bramkę. Na kwadrans przed końcem spotkania Melero zdecydował się na strzał z dystansu i udało mu się zaskoczyć Tenę. Jednak Baskowie się nie poddali i w 82. minucie zmniejszyli straty. Na szczęście na więcej nie było ich stać i Blancos wywieźli z ośrodka treningowego Zubieta komplet punktów.
Kolejka:17/38Miejsce w tabeli:12 (pełna tabela)
Najlepsi strzelcy:Fran Sol, Mariano – 6
Alberto Lozano, Gonzalo Melero – 4

Rayo Majadahonda – Juvenil A 0:3
Opis:Juvenil A dotarł na półmetek rozgrywek z kompletem zwycięstw i bilansem bramek 45:4. W miniony weekend Królewscy ograli pewnie Rayo Majadahonda. Na listę strzelców wpisali się Marcos Legaz, Javi Muńoz i Enzo Zidane.
Kolejka:15/30Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Narváez – 10
Marcos Legaz – 6

Rayo Vallecano B – Juvenil B 1:3
Opis:Piłkarze Fernando Morientesa pokonali Rayo Vallecano w meczu na szczycie. Stawką była pozycja lidera i Królewscy zdołali ją utrzymać. W pierwszej połowie prowadzenie Merengues dał Dorian Babunski. Po zmianie stron wynik podwyższyli Jean Carlos i Huertas. Gospodarze odpowiedzieli tylko jednym golem w końcówce spotkania.
Kolejka:13/30Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy: Babunski – 8
Gabri – 6

Atlético Pinto B – Juvenil C 0:2
Opis: Juvenil C pokonał zespół Atlético Pinto, chociaż nie było łatwo. Wynik spotkania otworzył Nacho Dorado dopiero w 81. minucie. Tuż przed ostatnim gwizdkiem rezultat ustalił Jacobo.
Kolejka:13/36Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Borja – 20
Rivero – 8

Coslada A – Cadete A 0:7
Opis:Podopieczni Rubéna de la Reda pewnie pokonali Cosladę, która okupuje przedostatnią pozycję w tabeli. Hat-trickiem popisał się Néstor, dwa gole dołożył Andrés, a po jednym – Maldonado i Óscar.
Kolejka:12/30Miejsce w tabeli:2
Najlepsi strzelcy:Néstor – 23
Dani – 14

Asociación Cultural El Bercial – Cadete B 0:4
Opis:Zawodnicy Santiago Solariego rozprawili się z kolejnymi rywalami i utrzymali prowadzenie w tabeli. Gole zdobyli: Fran Santos (2), Elliot i Joaquín.
Kolejka:12/30Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Fran Santos – 10
Martín, Joaquín, Elliot – 5

Atlético Madrileńo – Infantil A 1:4
Opis:Infantil A wysoko pokonał bezpośredniego rywala w walce o lokaty w górnej części tabeli. Antonio i Garay wyprowadzili Królewskich na prowadzenie, po czym straty zmniejszyli gospodarze. Na szczęście jeszcze przed przerwą trafił Moha, a po zmianie stron wynik ustalił Antonio.
Kolejka:9/26Miejsce w tabeli:2
Najlepsi strzelcy:Del Valle – 12
Moha – 6

Infantil B – Real Carabanchel 6:1
Opis:Infantil B rozgromił zespół Realu Carabanchel i dzięki temu wskoczył na ligowe podium. Do prowadzącego Leganés Królewscy tracą sześć punktów. Bohaterem spotkania został Aitor, który popisał się pięcioma golami. Jedną bramkę dołożył do tego Juanchi.
Kolejka:9/26Miejsce w tabeli:3
Najlepsi strzelcy:Aitor – 6
Santos – 4

Alevín A – Boadilla A 3:0
Opis:Alevín A w dalszym ciągu ma na koncie komplet zwycięstw. Tym razem ofiarą Blancos padła Boadilla. Do siatki rywali trafili Álvaro, Sergio i Alonso, a wynik był ustalony już w 18. minucie.
Kolejka:9/26Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Naim, Theo Zidane – 5
Lancho, Richi Povedano – 4

Moratalaz A – Alevín B 0:0
Opis:Bezbramkowy remis w meczu na szczycie tabeli kosztował Królewskich utratę pozycji lidera na rzecz Alcali.
Najlepsi strzelcy:Carlos – 7
Néstor Lucas – 5

Benjamín A – Palestra Atenea T 14:0
Opis:Benjamín A bez litości ograł rywali, którzy ciągle nie zdołali zdobyć punktów w tym sezonie. Na listę strzelców wpisali się: Alberto (5), Ismael (3), Jaime (3), Daniel, Roberto i Leonel.
Kolejka:7/24Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Jaime – 14
Leonel – 13

Barajas B – Benjamín B 0:20
Opis:Benjamín B rozgromił 15:0 zespół Barajas A, więc należało się spodziewać jeszcze wyższego zwycięstwa z młodszymi zawodnikami z Barajas i tak faktycznie było. Gole strzelili: Nacho (4), Alberto (3), Marco (3), Hugo de Llanos (3), Alejandro (2), Luis (2), Hugo López, Eliaz Zidane i Jacobo.
Najlepsi strzelcy:Nacho – 12
Alejandro – 11

Prebenjamín – Canillas 8:0
Opis:Najmłodsi piłkarze w szkółce znów bez problemów ograli przeciwników. Do siatki rywali trafiali: Mario (3), Adrián (2), Iker Martínez, Iker Fernández i Javi Prieto.
Kolejka:4/16Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Adrián Cantero – 9