Real Madryt Castilla – Numancia 0:0 Skrót
Kolejka:15/42Miejsce w tabeli:22 (pełna tabela)
Najlepsi strzelcy:Omar – 3
Burgui – 2

Real Madryt C – Laudio 2:0 Skrót
Opis:Udany debiut José Aurelio Gaya w roli trenera trzeciego zespołu Królewskich. Blancos pokonali u siebie Laudio 2:0. Do przerwy utrzymał się bezbramkowy remis, a lepsze sytuacje, głównie za stałych fragmentów gry, stwarzali sobie goście. Po zmianie stron świetną akcją popisał się Dani Suárez, który wyłożył piłkę do Frana Sola, a ten musiał tylko wepchnąć futbolówkę do siatki. Wynik ustalił w 77. minucie Álvaro Medrán fantastycznym uderzeniem z własnej połowy. Piłka przeleciała ponad 60(!) metrów, odbiła się od poprzeczki i wylądowała w bramce.
Kolejka:15/38Miejsce w tabeli:10 (pełna tabela)
Najlepsi strzelcy:Fran Sol – 6
Alberto Lozano, Mariano – 4

Juvenil A – Atlético Madryt 4:1
Opis:Niezależnie od wyniku tego spotkania oba zespoły zachowałyby swoje miejsca w tabeli, Real Madryt pierwsze, Atlético drugie. Zapowiadał się zacięty mecz, a tymczasem Królewscy rozbili rywala zza miedzy. Dzięki tej wygranej Blancos mają już osiem punktów przewagi nad wiceliderem. Do siatki dwukrotnie trafił Ismael, a po jednym golu dołożyli Cristian Cedrés i Enzo Zidane.
Kolejka:12/30Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Narváez – 10
Cristian Cedrés – 5

Sitio Aranjuez – Juvenil B 1:4
Opis:Piłkarze Fernando Morientesa pewnie pokonali przedostatni zespół w tabeli. Co prawda po kwadransie to gospodarze otworzyli wynik spotkania, ale Lazo wyrównał trzy minuty później, a Jack Harper jeszcze w pierwszej połowie wyprowadził Blancos na prowadzenie. W drugiej części na listę strzelców wpisali się Marchán i Alberto.
Kolejka:11/30Miejsce w tabeli:2
Najlepsi strzelcy: Gabri – 5
Merchán – 4

Juvenil C – Fundación Recuerdo 2:0
Opis: W ubiegłym tygodniu podopieczni Tristána Celadora pauzowali, a teraz powrócili do walki pokonując zespół Recuerdo. Oba gole zdobył niezawodny Borja. Królewscy zajmują pozycję wicelidera, ale mają rozegrany o jeden mecz mniej niż prowadząca drużyna Barrio Pilar A.
Kolejka:10/36Miejsce w tabeli:2
Najlepsi strzelcy:Borja – 17
Rivero – 6

Boadilla – Cadete A 1:6
Opis:Piłkarze Cadete A rozgromili na wyjeździe Boadillę aż 6:1. Dwa gole zdobył Néstor, a pozostałe – Andrés, Barea, Maldonado i Dani.
Kolejka:10/30Miejsce w tabeli:2
Najlepsi strzelcy:Néstor – 18
Dani – 14

San Fernando B – Cadete B 0:4
Opis:Piłkarze Santiago Solariego bez problemów rozprawili się z przedostatnią w tabeli drużyną San Fernando. Królewscy rozstrzygnęli pojedynek już w pierwszej połowie, w której bramki zdobyli Joaquín, De la Fuente i Alberto. W drugiej części wynik ustalił Javi Moreno.
Kolejka:10/30Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Fran Santos – 7
Martín, Benito, Joaquín – 4

Chamartín Vergara – Infantil A 0:6
Opis:Infantil A pewnie pokonał zespół Chamartínu Vergara i utrzymał drugą pozycję w tabeli. Gole strzelili: Del Valle (2), Zekri, Benjamín, Moha i Martín. Warto dodać, że Benjamín Garay to brat Ezequiela Garaya, który kilka lat temu występował w Realu Madryt.
Kolejka:7/26Miejsce w tabeli:2
Najlepsi strzelcy:Del Valle – 12
Moha – 4

Infantil B – Atlético Madryt B 2:1
Opis:Infantil B również wyszedł zwycięsko ze starcia z Atlético Madryt. Dzięki dwóm golom Santosa Królewscy prowadzili 2:0 już w 20. minucie. Goście zdołali tylko raz odpowiedzieć.
Kolejka:7/26Miejsce w tabeli:5
Najlepsi strzelcy:Jordi, Santos – 3
Diego, Iván – 2

Alevín A – Atlético Madryt A 1:0
Opis:Alevín A podobnie jak starsi koledzy pokonali piłkarzy Atlético Madryt. Rozstrzygającą bramkę zdobył Hugo w 30. minucie meczu.
Kolejka:7/26Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Naim – 5
Lancho – 4

San Blas A – Alevín B 2:1
Opis:Drużyna Alevínu B po raz pierwszy w tym sezonie straciła punkty. Dosyć niespodziewanie stało się to w starciu z zespołem San Blas, który okupuje miejsca w środku ligowej tabeli. Honorowego gola dla Blancos zdobył Sevilla.
Najlepsi strzelcy:Carlos – 6
Néstor Lucas – 5

Benjamín A – Club Chamartín 5:1
Opis:Benjamín A bardzo szybko dobił do granicy 50 strzelonych goli. W spotkaniu z Clubem Chamartín hat trickiem popisał się Leonel, a pozostałe bramki zdobyli Roberto i Daniel.
Kolejka:5/24Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Leonel – 10
Samuel, Jaime – 9

Toledo Tres Olivos – Benjamín B 0:11
Opis:Młodsi zawodnicy Benjamínu po raz kolejny rozgromili przeciwników. Na listę strzelców wpisali się: Nacho (3), Alberto (2), Ramón, Hugo de Llanos, Luis, Marco, Eliaz Zidane i Bermejo.
Najlepsi strzelcy:Nacho – 8
Alejandro Jiménez, Óscar Cuadrado – 6

Vicálvaro – Prebenjamín 0:9
Opis:Najmłodsi piłkarze w szkółce z łatwością ograli bezpośrednich rywali w walce o mistrzostwo i zajęli miejsce na szczycie ligowej tabeli. Gole zdobyli: Cantero (3), Hugo (2), Álvaro, González, Zapata, Víctor Pascual.
Kolejka:3/16Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Adrián Cantero – 7