Kolejka:11/42Miejsce w tabeli:22 (pełna tabela)
Najlepsi strzelcy:Omar, Burgui – 2

Amorebieta – Real Madryt C 4:3 Skrót
Real Madryt C – Fuenlabrada 3:2 Skrót
Opis:Dwa emocjonujące spotkania Realu Madryt C. Najpierw Królewscy mierzyli się na wyjeździe z Amorebietą. Mecz rozpoczął się znakomicie, bo Mariano już w drugiej minucie zdobył bramkę. Jednak gospodarze zdołali wyrównać, a nawet wyjść na prowadzenie po rzucie karnym w 30. minucie. Chwilę później Melero doprowadził do remisu mocnym uderzeniem z linii pola karnego. Tuż po zmianie stron ten sam zawodnik ponownie wpisał się na listę strzelców po niesamowitym strzale z dystansu. Jednak Amorebieta się nie poddała i po rzucie wolnym zdołała wyrównać. W 65. minucie sędzia podyktował drugi rzut karny dla gospodarzy i wyrzucił z boiska Marchána. Blancos grając w osłabieniu nie zdołali już zmienić wyniku. W samej końcówce Amorebieta otrzymała trzecią „jedenastkę”, ale zawodnik gospodarzy nie wykorzystał szansy na podwyższenie prowadzenia.

11. kolejkę Segunda División rozegrano w środę. Trzecia drużyna Realu Madryt podejmowała Fuenlabradę. Goście objęli w tym spotkaniu prowadzenie w 19. minucie po… rzucie karnym. Sporo „jedenastek” przeciwko podopiecznym José Manuela Díaza. Wyrównał jeszcze przed przerwą Dani Suárez. Na kwadrans przed końcem Fuenlabrada zdobyła drugą bramkę, tym razem po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Jednak Merengues nie zamierzali składać broni. Na murawie pojawił się Narváez, napastnik Juvenilu A, i to właśnie on wpisał się na listę strzelców. To pierwszy gol Kolumbijczyka w Realu Madryt C. W samej końcówce Narváez wpadł w pole karne, dograł do Lozano, a ten pokonał golkipera gości. Piękna remontada w wykonianiu Blancos. Trzy punkty zostały w Valdebebas.
Kolejka:11/38Miejsce w tabeli:12 (pełna tabela)
Najlepsi strzelcy:Fran Sol – 5 Alberto Lozano – 4

Juvenil A – Leganés 4:0
Opis:Juvenil A pewnie pokonał jednego z bezpośrednich rywali w walce o mistrzostwo. Królewscy umocnili się dzięki temu na pozycji lidera. Na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Febas, a po jednym golu dołożyli Legaz i Sandro. Narváez znów otrzymał powołanie do Realu Madryt C, więc Juvenil A musiał sobie po raz kolejny poradzić bez swojego najlepszego napastnika.
Kolejka:8/30Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Narváez – 10 Álvaro Jiménez – 3

Adarve B – Juvenil B 2:2
Opis:Piłkarze Fernando Morientesa znów stracili punkty. Drużyna Adarve otworzyła wynik spotkania tuż po rozpoczęciu drugiej połowy. Później wydawało się, że wszystko wraca do normy, bo Królewscy w ciągu czterech minut zdobyli dwa gole autorstwa Harpera i Moliny. Jednak na kwadrans przed końcem Adarve wyrównało z rzutu karnego. Na szczęście rywale Blancos również pogubili punkty, więc sytuacja na szczycie tabeli nie zmieniła się.
Kolejka:7/30Miejsce w tabeli:2
Najlepsi strzelcy: Gabri – 3 Jean Carlos, Alberto, Merchán, Babunski, Harper – 2

Juvenil C – Leganés C 4:0
Opis:Pewne zwycięstwo trzeciego z Juvenili. Królewscy rozstrzygnęli mecz już w pierwszej połowie, która zakończyła się wynikiem 3:0. Gole zdobyli: Borja, Seoane i Sena. W drugiej części jeszcze jedną bramkę dołożył Borja.
Kolejka:7/36Miejsce w tabeli:3
Najlepsi strzelcy:Borja – 13 Rivero – 5

Alcobendas-Levitt – Cadete A 0:7
Opis:Cadete A w dalszym ciągu nie pozostawia rywalom złudzeń. Tym razem Blancos pokonali Alcobendas-Levitt aż 7:0. Do tej pory Królewscy stracili w lidze tylko jedną bramkę, a warto przypomnieć, że między słupkami stoi Luca Zidane, syn Zinedine’a. W potyczce z Alcobendas-Levitt klasycznym hat-trickiem popisał się Néstor, dwie bramki strzelił Dani, a po jednej dołożyli – Barea i Maldonado.
Kolejka:6/30Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Néstor – 12 Dani – 11

Brunete – Cadete B 1:3
Opis:Piłkarze Santiago Solariego odnieśli kolejne zwycięstwo w tym sezonie. Udało się utrzymać fotel lidera. Na trzy gole Blancos, zespół Brunete odpowiedział tylko raz. Dla Królewskich trafiali: Martín, Fran Santos i Zabarte.
Najlepsi strzelcy:Fran Santos – 5 Martín – 4

Pozuelo Alarcón – Infantil A 0:3
Opis:Infantil A pokonał piłkarzy Pozuelo Alarcón i utrzymał piąte miejsce w lidze. Dwa gole w tym meczu zdobył José del Valle, a raz do siatki trafił Roberto.
Kolejka:3/26Miejsce w tabeli:5
Najlepsi strzelcy:Del Valle – 2 Zekri, Arana, Roberto – 1

Infantil B – Leganés A 0:1
Opis:Słaby początek sezonu Infantilu B, to już druga porażka z rzędu. Rozstrzygającą bramkę zdobył z rzutu karnego napastnik Leganés – Carlos Hernández.
Kolejka:3/26Miejsce w tabeli:9
Najlepsi strzelcy:Ismael, Flavius, Jorge – 1

Alevín A – Alcobendas-Levitt A 2:0
Opis:Alevín A zanotował trzecie zwycięstwo w trzecim meczu. Królewscy w pokonanym polu zostawili drużynę Alcobendas-Levitt A. Bramki strzelili Cuenca i Naim.
Kolejka:3/26Miejsce w tabeli:2
Najlepsi strzelcy:Lancho – 3 Alberto, Naim – 2

AD Torrejón – Alevín B 0:8
Opis:Drużyna Alevínu B również ma na swoim koncie komplet zwycięstw. Tym razem Blancos rozgromili piłkarzy z Torrejónu. Na listę strzelców wpisali się: Sergio (2), Néstor (2), Curras, David, Sevilla i Carlos.
Kolejka:3/26Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Néstor Lucas – 4 Sergio – 2

CD Canillas – Benjamín A 1:6
Opis:Benjamín A imponująco wszedł w nowy sezon. Zespół z Canillas nie miał szans w starciu z Merengues. Gole dla gości zdobyli: Samuel (3), Jaime (2) i Leonel.
Kolejka:2/24Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Samuel – 5 Jaime – 4

Benjamín B – San Roque B 12:1
Opis:Młodsi zawodnicy Benjamínu również efektownie rozpoczęli sezon. Tym razem zdołali zdobyć aż 12 bramek. Najwięcej, bo aż cztery, ustrzelił Alejandro Jiménez. Poza tym hat-trickami popisali się Ignacio Mayo i Alberto Risco, a po jednym golu dołożyli Hugo Llanos i Marco.
Najlepsi strzelcy:Alejandro Jiménez – 5 Hugo López – 4