/ własne

Morientes w wielkiej formie!

W dzisiejszym meczu półfinałowym Ligi Mistrzów znakomity mecz rozegrał Fernando Morientes...

W zakończonym przed chwilą pierwszym meczu półfinałowym Ligi Mistrzów AS Monaco po znakomitej grze zwyciężyło Chelsea Londyn 3:1. Najlepszym aktorem tego dramatycznego widowiska był Fernando Morientes który strzelił piękną bramkę w 78 minucie spotkania na 2:1 dla AS Monaco. Wcześniej Morientes pięknie strzelał przewrotką ale Desailly wybił piłkę z lini bramkowej. AS Monaco grało w drugiej połowie od 52 minuty w 10 po otrzymaniu czerwonej kartki przez Zikosa, a pomimo to piłkarze tego klubu zdołali strzelić dwie decydujące bramki. Czy zatem pogromcy Realu Madryt awansują do finału Champions League?