Real Madryt Castilla – Recreativo Huelva 1:2 Skrót
Opis:Niesamowity mecz i porażka z liderem
Kolejka:9/42Miejsce w tabeli:22 (pełna tabela)
Najlepsi strzelcy:Omar – 2 Casado, Burgui, Jaime – 1

Athletic B – Real Madryt C 2:2
Opis:Trzeci zespół Realu Madryt w miniony weekend udał się do Kraju Basków, aby zmierzyć się z rezerwami Athleticu, które zajmowały pozycję wicelidera. Mecz zaczął się od natarcia Blancos, ale gospodarze umiejętnie się bronili. Po 30 minutach gry swoje pięć minut miał napastnik Athleticu Guillermo, który dwukrotnie pokonał Herrero. Jednak Królewscy się nie poddali i tuż przed przerwą Fran Sol zdobył kontaktową bramkę. Początek drugiej części spotkania również należał do gości. Melero wyrównał po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Taki wynik utrzymał się do ostatniego gwizdka. Podopieczni José Manuela Díaza potrafili się podnieść po stracie dwóch goli i wywieźć cenny punkt z trudnego terenu.
Kolejka:8/38Miejsce w tabeli:13 (pełna tabela)
Najlepsi strzelcy:Fran Sol – 5 Alberto Lozano – 3

Juvenil A – Don Bosco 6:1
Opis:Juvenil A po efektownym zwycięstwie nad Don Bosco umocnił się na pozycji lidera. Królewscy mają na koncie komplet punktów i przewagę trzech oczek nad zespołem Leganés. W minionej kolejce Królewscy stracili pierwszą bramkę w sezonie. Odpowiedzieli za to aż sześcioma trafieniami. Na listę strzelców wpisali się niezawodny Narváez (3), Enzo Zidane (2) i Filipe Sáez.
Kolejka:6/30Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Narváez – 10 Enzo Zidane – 2

Getafe B – Juvenil B 1:1
Opis:Podopieczni Fernando Morientesa wybrali się na wyjazdowe spotkanie z liderem. Mecz skomplikował się jeszcze bardziej gdy Getafe B objęło prowadzenie. Jednak Królewscy zdołali odpowiedzieć w drugiej części trafieniem Doriana Babunskiego. Na tym podziale punktów najbardziej skorzystało Rayo Vallecano, które wskoczyło na pierwszą pozycję w tabeli.
Kolejka:5/30Miejsce w tabeli:3
Najlepsi strzelcy: Jean Carlos, Gabri – 2

Juvenil C – Torrejón 3:0
Opis:Juvenil C kontynuuje zwycięską serię i utrzymuje miejsce na szczycie ligowej tabeli. Królewscy szybko wyszli na prowadzenie po bramce Borjy. Chwilę później na 2:0 podwyższył Garci. Ten sam piłkarz ustalił wynik spotkania na kwadrans przed końcem.
Kolejka:5/36Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Borja – 11 Rivero – 4

Moratalaz – Cadete A 1:10
Opis:Drużyna Cadete A rozgromiła Moratalaz aż 10:1. Królewscy bardzo szybko rozpoczęli strzelanie i po 10 minutach prowadzili już 3:0. Gdy sędzia zakończył pierwszą połowę na tablicy świetlnej widniał rezultat 8:1. Po przerwie już nie padło tyle bramek, ale Blancos zdołali zdobyć kolejne dwa gole. Na listę strzelców wpisali się: Dani (3), Néstor (3), Sotillos, Maldonado i Óscar. Dzięsiąta bramka była samobójczym trafieniem zawodnika gospodarzy.
Kolejka:4/30Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Dani – 9 Néstor – 8

La Chimenea – Cadete B 2:3
Opis:Piłkarze Santiago Solariego po zaciętej walce pokonali zespół La Chimenea 3:2. Merengues szybko stracili bramkę, ale wyrównał Nicusor, a po dwóch minutach Fran Santos wyprowadził swój zespół na prowadzenie. W drugiej części Jordi trafił do własnej siatki i ponownie był remis. W 70. minucie gospodarze odwdzięczyli się samobójczą bramką i Cadete B mogło cieszyć się ze zwycięstwa.
Najlepsi strzelcy:Fran Santos – 4 Martín – 3

Getafe – Infantil A 0:2
Opis:Udany początek sezonu Infantilu A. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, ale zaraz po przerwie Zekri pokonał golkipera Getafe. Wynik ustalił Arana.
Kolejka:1/26Miejsce w tabeli:3
Najlepsi strzelcy:Zekri, Arana – 1

Infantil B – Atlético Madrileńo 3:1
Opis:Infantil B, podobnie jak starsi koledzy, rozpoczął sezon od zwycięstwa. Ismael zdobył bramkę na 1:0, ale goście niemal natychmiast wyrównali. Na szczęście Królewscy zdobyli kolejne dwa gole autorstwa Flaviusa i Jorge. Atlético już nie potrafiło na to znaleźć odpowiedzi.
Kolejka:1/26Miejsce w tabeli:4
Najlepsi strzelcy:Ismael, Flavius, Jorge – 1

Alevín A – Atlético Madrileńo 5:0
Opis:Manita na początek sezonu w wykonaniu Alevínu A. Królewscy rozstrzygnęli spotkanie już w pierwszej połowie. Na listę strzelców wpisali się: Naim, Lancho, Silviu, Theo Zidane i Alberto.
Kolejka:1/26Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Naim, Lancho, Silviu, Theo, Alberto – 1

Getafe – Alevín B 1:2
Opis:Alevín B po zaciętym spotkaniu pokonał Getafe 2:1 na inaugurację sezonu. Obie bramki dla Królewskich zdobył Néstor Lucas.
Kolejka:1/26Miejsce w tabeli:5
Najlepsi strzelcy:Néstor Lucas – 2