Barcelona B – Real Madryt Castilla 2:0 Skrót
Opis:Mały Klasyk dla Blaugrany
Kolejka:5/42Miejsce w tabeli:22 (pełna tabela)
Najlepsi strzelcy:Jorge Casado – 1

Tudelano – Real Madryt C 1:1 Skrót
Opis:Trzecia drużyna Realu Madryt tym razem pojechała na północ Hiszpanii, aby zmierzyć się z zespołem Tudelano. Mecz rozpoczął się znakomicie dla Królewskich, ponieważ Bruno już w pierwszej minucie trafił do siatki. Gospodarze zdołali wyrównać za sprawą Jordiego. W 33. minucie czerwoną kartę ujrzał Molero i Blancos musieli grać w osłabieniu. Obie drużyny stworzyły sobie kolejne sytuacje, lecz spotkanie zakończyło się podziałem punktów.
Kolejka:4/38Miejsce w tabeli:14 (pełna tabela)
Najlepsi strzelcy:Fran Sol – 2
Dani Suárez, Bruno – 1

Plasencia – Juvenil A 0:4
Opis:Juvenil A po raz pierwszy w tym sezonie rozgrywał wyjazdowe spotkanie. Podopiczni Luisa Miguela Ramisa bez problemów poradzili sobie z Plasencią. Bohaterem meczu był Narváez, który ustrzelił hat-tricka. Jednego gola dołożył Fran.
Kolejka:2/30Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Narváez – 3

Juvenil B – Rayo Majadahonda B 6:0
Opis:Świetny początek sezonu w wykonaniu Juvenilu B. Królewscy rozgromili Rayo aż 6:0. Bramkami podzielili się: Alberto, Quezada, Huertas, Merchán, Gabri i Harper.
Kolejka:1/30Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy: Alberto, Quezada, Huertas, Merchán, Gabri, Harper – 1

Moratalaz – Juvenil C 1:2
Opis:Juvenil C również zaczął sezon od zwycięstwa, chociaż nie tak okazałego jak starsi koledzy. Podopieczni Tristána Celadora prowadzili już 2:0 (gole strzelili Borja i Rivero), kiedy w 42. minucie czerwoną kartę dostał Javier Sánchez. Blancos dzielnie się bronili, ale gospodarze zdołali strzelić kontaktową bramkę. Na pięć minut przed końcem siły się wyrównały, ponieważ czerwony kartonik ujrzał piłkarz z drużyny Moratalaz i wynik nie uległ już zmianie.
Kolejka:1/36Miejsce w tabeli:6
Najlepsi strzelcy:Borja, Rivero – 1