Pierwsza porażka w sezonie

Real Madryt C 2:3 Barakaldo

Trzeci zespół Realu Madryt zainaugurował sezon na własnym obiekcie. Na trybunach pojawili się Florentino Pérez, Asier Illarramendi, Diego López, Jesé Rodríguez i Álvaro Arbeloa. Spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla gospodarzy, ponieważ Fran Sol trafił do siatki rywali. Barakaldo mogło wyrównać przed przerwą, ale znakomitą interwencją popisał się Herrero. Po przerwie goście ruszyli do odrabiania strat i udało im się po godzinie gry. Gola zdobył Koke. Chwilę później było już 1:2, tym razem na listę strzelców wpisał się Coti. Blancos zaczęli ryzykować, aby doprowadzić do remisu, ale Orbegozo strzelił trzecią bramkę dla Barakaldo. W końcówce nadzieje gospodarzom dał Fran Sol, lecz na kolejne trafienie zabrakło już czasu.

Real Madryt C – Barakaldo 2:3 (1:0)
1:0 Fran Sol 16’ (asysta: Daniel Ramírez)