Nowi piłkarze pokazali się z dobrej strony

Niezły mecz nowo pozyskanych graczy

Czterech piłkarzy, pozyskanych w tym okienku transferowym, wystąpiło dzisiaj w barwach Realu Madryt. Isco i Dani Carvajal, którzy rozpoczęli mecz w wyjściowej jedenastce. A także Casemiro i Asier Illarramendi, którzy pojawili się na boisku po przerwie.

Isco rozegrał świetne spotkanie i miał udział przy dwóch z trzech goli strzelonych przez Królewskich w pierwszej połowie. To po jego podaniu Cristiano Ronaldo strzelił bramkę na 2:0, a także po jego centrze z rzutu rożnego piłkę do bramki wpakował Sami Khedira. Carvajal przebywał na boisku najdłużej, bo aż do 67. minuty, kiedy zmienił go Jorge Casado.

Po przerwie Carlo Ancelotti wpuścił na plac gry Casemiro i Asiera Illarramendiego, którzy wspólnie odpowiadali za grę w środku pola. Brazylijczyk strzelił nawet gola, ustalając wynik meczu na 6:0. Trzeba pamiętać, że Casemiro zadebiutował już w barwach Realu Madryt w zeszłym sezonie.