/ futbolme.com, as.com

Real Madryt B – Fuenlabrada 0:1

Podopieczni Lopeza Caro spadli na 5. miejsce i w tej chwili są poza barażami o awans do Segunda Division...

Real Madryt B przegrał 0:1 z Fuenlabradą w 28. kolejce Segunda Division B (grupa II) i spadł na 5. miejsce w tabeli, a to oznacza, iż podopieczni Lopeza Caro są poza strefą barażową.
Na początku 2. połowy goście objęli prowadzenie i nie dali sobie odebrać zwycięstwa do samego końca, a całą sytuację ułatwiła im czerwona kartka, jaką w 66. minucie otrzymał jeden z minigalacticos – Jurado.
Oto inne ciekawsze wyniki: Casetas – Atletico Madryt B 0:1 (1. miejsce, 57 punktów), Talavera – Cultural 0:1 (2/51), Toledo – Mirandes 1:2 (3/51), Burgos – Conquense 1:5 (4/51). Real Madryt B ma 49 punktów i jest 5.
W tabeli strzelców Riki wciąż jest 2. z 14 golami, lecz dogonił go Sergio Francisco (Zamora).

W 27. kolejce Tercera Division (grupa VII) Real Madryt C zremisował na wyjeździe 2:2 z Tornado.