aktualności

2013.04.25, godz. 16:35, Serpico / twitter.com

Calderón: Remontada jest możliwa

„- Po kilku latach poza elitą Niemcy wrócili na europejską scenę w wielkim stylu. W rewanżu musimy odwrócić wynik. Dokonaliśmy już tego wielokrotnie. "Jeśli walczymy, możemy przegrać, jeśli tego nie robimy, jesteśmy przegrani". To dobry moment, aby przypomnieć to zdanie, które umieściliśmy kiedyś w szatni - napisał na Twitterze były prezes Realu Madryt, Ramón Calderón.

- Sergio Ramos to niezwykły piłkarz i przykład dla wszystkich. To duma, serce i sportowa postawa w jednej osobie. Jego wczorajsze deklaracje czynią go jeszcze większym. Jemu nie zabrakło nastawienia. To było okazanie złości i dumy wobec niemocy, która doprowadziła do zasłużonej porażki.

- Remontada jest możliwa, aczkolwiek porażka w półfinale Pucharu Europy nie jest ani dramatem, ani katastrofą. Na pięćdziesiąt siedem Pucharów Real wygrywał dziewięciokrotnie, najczęściej ze wszystkich drużyn.

- Sztuka wygrywania polega również na umiejętności przegrywania. Real Madryt jest tak wielki, że potrafi się zachować zarówno po zwycięstwach, jak i po porażkach. Stąd właśnie wziął się jego prestiż. Gdy przeciwnik cię ogrywa, trzeba mu pogratulować. O tym mówi nasz hymn i tak właśnie uczynił wczoraj nasz trener. Tak daje się przykład i tak właśnie zachowuje się Real Madryt. Mourinho wypowiedział się w mediach bez zarzutu. Trzeba mu pogratulować - stwierdził Calderón.

2013.04.26, godz. 08:05, lukaszw85
z takim podejsciem i taką grą jak we srode to o remontade bedzie bardzo bardxzo bardzo ciężko, brak motywacji u tych chłopaków, sam Ronaldo nie wygra meczu, szczególnie ze jak ma piłkje to jest przy nim 3 graczy Borussi a ni nie stosują pressingu
2013.04.25, godz. 22:10, razor30
Będzie bardzo ciężko, ale należy wierzyć. Hala Madrid!
2013.04.25, godz. 21:57, Brave
Też mam nadzieję na Remontadę, to jest możliwe do osiągnięcia. Już nie takie kluby i nie z takimi zawodnikami jak i ambicją do wygrania udało nam się pokonać. Nie umniejszając BvB, ale wierzę i strzelam za razem 2 wyniki 5:1 (3xCR, Benzema, Ramos) i 4:0 (2xCR, Benzema, Varane)
2013.04.25, godz. 21:37, jaser1991
Ja też wierze Remontade!!!

Warunek jest prosty Benzema Di Maria Kaka od początku plus Ramos na ŚO i damy rade. Ja powiem wam szczerze mam już dość Ozila, on po prostu w ważnych meczach zawodzi na maxa.
2013.04.25, godz. 20:42, Galacticos7
W końcu na forum sami mądrzy ludzie moim zdaniem powinniśmy zagrać stoperami ramos- varane a skrzydła coentrão i essien tak jak z barcą bo pepe obecnie nie jest w formie i widać że boi się podejmować ryzyko
2013.04.25, godz. 20:39, Galacticos7
BenekCristiano zgadzam się z tobą mocny początek i około 15-20 minuty 2:0 jak rok temu z bayernem potem do przerwy troche oszczędzać siły na drugą połowe wpuscić nowe siły do ataku i robić wszystko co sie da żeby dołożyć bramke lub 2 i żadnej nie stracić. Nikt mi nie powie że jeżeli borusia wygrała z realem to rea nie da rady wygrać z borusią Hala Madrid
2013.04.25, godz. 20:39, IKER FAN
Są 2 warunki: Casillas w bramce i 3 gole Ronaldo
2013.04.25, godz. 18:49, sylwek10
wierzymy wszyscy
galatasaray pokazało nam jak się gra u siebie i gdyby nie ronaldo mozna było drżeć o wynik
damy radę
oby na wtorek był kazdy zdrowy
2013.04.25, godz. 18:42, daniel_carvajal_fan
komacom

"oszczędził"??! Chyba oszczędzał. Poza tym chyba nie oglądałeś Wielkiego Tygodnia Realu Madryt, w którym pokonali Barçą na CN, kilka dni później rezerwowym składem po raz drugi ją ograli a znowu za 3 dni grali arcyważny mecz z Manchesterem United o być albo nie być w LM, który również wygrali.
2013.04.25, godz. 18:37, komacom
Diego99
Co ty człowieku bierzesz ? Powiedzmy sobie otwarcie ze Real jeszcze w sobotę popłynie w derbach jak będzie oszczędził graczy na wtorek. Jak nie będzie oszczędził w derbach to popłynie we wtorek. W która stronę sie nie odwrocisz to zawsze dupa z tylu.
2013.04.25, godz. 18:33, diego999
Wygramy 4-1, będzie dogrywka i karne, w których Lewandowski spudłuje, a gracze Realu strzelą wszystkie jedenastki, i Real w finale.
2013.04.25, godz. 17:52, jaworek2090
Chciałbym awansu ale będzie mega ciężko...myśląc obiektywnie uważam, że wygramy na SB ale nie tak wysoko że pozwoli nam to awansować.
2013.04.25, godz. 17:49, BenekCristiano
Pamiętacie sezon temu? Arsenal przegrał na San Siro 4-0. U siebie wygrali 3-0, zabrakło gola. Barça zrobiła remontadę wygrywajac z Milanem 4-0. Inter zrobil remontade i doprowadzil do dogrywki przegrał pierwszy mecz z Totkiem 3-0.

Historia pokazuje, ze wszystko jest mozliwe. Marzy mi się 2-0 do przerwy, a w drugiej dobić ich wszystkimi siłami.

Licze tez, ze barca ugra na CN. Mam dosc tych szwabów, kompletnie dosc. Wierzę w GD na Wembley! Hasta El Final!
2013.04.25, godz. 17:48, gwiazdy23
Jest możliwa tylko z głową i furią ...musimy być 3:0
2013.04.25, godz. 17:39, Bad15
Pewnie, że na Bernabéu zwycięstwo 3:0 jest możliwe. Musimy przesunąć Sergio do środka, a Lewego niech kryje Varane. Pepe musi ostudzić się na ławce, bo wypadł z formy. Na prawej obronie Arbeloa, a na lewej dylemat- Coentrão gra lepiej w defensywie, co będzie równie kluczowe, co bramki, bo przecież min. 3 trzeba strzelić, a tutaj większe wsparcie daje Marcelo. Jeśli jednak szukać powodu tak dużej ilości straconych bramek, to wydaje mi się, że było to m.in przesunięcie Ramosa na prawą, bo odsłoniliśmy się. Podobny efekt może dać wystawienie Marcelo na LO, więc jestem za Fabio.

A od ofensywy wymagam większej jakości. Przegrywali każdy pojedynek 1vs1 poza Cristiano. Ozil był fatalny, podobnie Modric.
2013.04.25, godz. 17:28, crack12
Wygramy 3:0, zobaczycie ... Zdziwicie się jeszcze...
2013.04.25, godz. 17:21, patryk1928
ja także wierze w awans trzeba go po prostu wywalczyć
2013.04.25, godz. 17:17, Karol_madridista
Ja też wierze w Remontade i 3-0, marzę jak RKaka95 o stadionie pełnym po ostatnie miejsce i białych flagach, wspaniałej grze Realu i finale na Wembley!!! To jest możliwe, zawodnicy będą chcieli wyładować swoją złość i pokazać kto to Real Madryt. Nie wierze, że taki wielki klub z takimi gwiazdami nie potrafi wygrać z Borussią która jest złożona z kupki młodzików. Nie takie rzeczy robiliśmy, musimy się zemścić. Ja chce widzieć Real Madryt a nie trening Borussi na Bernabéu.
Hala Madrid
2013.04.25, godz. 17:13, e21
Taki klub jak Real Madryt nie zna słowa niemożliwe!
2013.04.25, godz. 17:10, pitun2410
Remontada es possible ! Wierzymy w te 3:0 i piękną noc na Berbaneu dającą awans do finału !

Jose musi zostać w Realu niezależnie od wszystkiego !

Hala Madrid !
2013.04.25, godz. 17:02, Popsonator
Bayernowi w 15 minut 2 gole udało się strzelić , więc dlaczego nie Borussi 3 w 90 minut ???
2013.04.25, godz. 17:01, KrysteQ7
Calderon na twiterze nie ma limitu znaków, czy może zaspamował całą strone tweetów ;D
2013.04.25, godz. 16:59, Hobo
Na SB nie przegraliśmy już długo i niech tak pozostanie. Jestem za 3:0!!
2013.04.25, godz. 16:55, DonOmar
3:0 jest do odrobienia jasne, Real ogólnie na wyjazdach gra bardzo źle świadczą o tym ligowe potyczki, wynik z Galata, no i z bvb, licze na naszych, chodź szansę na awans są 3/10
2013.04.25, godz. 16:55, Realforeverx33
liczę na piękną oprawe i glosny doping ktory poprowadzi Krolewskich do awansu!
2013.04.25, godz. 16:51, el chico
Remontada jest możliwa pod warunkiem że pokażemy pazur,i nie damy sobie strzelić bramki,choc przy naszej ofensywnej grze to nie możliwe.
2013.04.25, godz. 16:51, _Miklo_
Nigdy nie myślałem, że to powiem, ale zgadzam się z nim.
2013.04.25, godz. 16:50, Chojec
kiedys deportivo zrobiło taka remontade z milanem 1-4 na wyjezdzie i 4 -0 u siebie oby sie udalo !!!!
2013.04.25, godz. 16:49, DAreKMisTRz_16
daniel_carvajal_fan
Również życzę remontady Barcelonie niech pokażą, że Hiszpania rządzi.

a co do meczu chce żeby Real zagrał tak samo jak z Barceloną na CM ! VAMOS REAL!!!
2013.04.25, godz. 16:48, hasier
No cóż, do rewanżu podejdziemy bez niczego do stracenia i ze sportową złością- to na pewno będą nasze atuty. Pozostaje wierzyć i wspierać naszych ;)
2013.04.25, godz. 16:45, daniel_carvajal_fan
Wierzymy w remontadę!!!! Życzę również remontady Barcelonie! chociaż ich sytuacja jest bardziej skomplikowana!! Niech hiszpańskie kluby pokażą siłę!
2013.04.25, godz. 16:39, DAreKMisTRz_16