Galaktyczni kadrowicze

Real Madryt w środę nie grał, ale <i>Galacticos</i> nie odpoczywali.

W środę oprócz reprezentacji Polski, która pokonała Słowenie 2:0 grała również reszta piłkarskiej Europy, a wśród swoich reprezentacji brylowali także Królewscy.

W meczu Hiszpania - Peru wygranym przez gospodarzy 2:1 (bramki Solano dla Peru oraz Etxeberria i Baraja) zagrali: Iker Casillas, Salgado, Raul(wszyscy do 45. minuty), Raul Bravo(od 46. minuty) i Helguera (90 minut).

Spotkanie Portugalia - Anglia zakończyło sie wynikiem 1:1 (bramki Pauleta i King). Figo zagrał do 66. minuty, a Beckham do 86.

W innym meczu Francja pokonała na wyjeździe Belgię 2:0 (gole Govou i nowy nabytek ManU - Saha), a Zidane grał 77. minut.

Natomiast w spotkaniu Irlandia - Brazylia Roberto Carlos i Ronaldo zagrali cały mecz, który skończył się bezbramkowym wynikiem.

Został jeszcze do odnotowania wtorkowy mecz U-21 Hiszpania - Norwegia (2:1), w którym 90 minut zagrał Juanfran, a od 77. minuty na boisku pojawił się Tello.