/ LiveScore.com

Hattrick Morientesa!

<b>Fernando Morientes</b> walnie przyczynił się dziś do zwycięstwa AS Monaco nad Olympique Lyon w rozgrywkach o Puchar Francji.

Fernando Morientes walnie przyczynił się dziś do zwycięstwa AS Monaco nad Olympique Lyon w rozgrywkach o Puchar Francji. Zespół z Księstwa pokonał swoich rywali aż 4:1, a trzy bramki zdobył właśnie Morientes. Pierwsza bramka padła pod koniec pierwszej połowy spotkania ustalając jej wynik na 1:1. Koncert Hiszpana trwał w najlepsze w drugiej połowie. Między 59. a 62. minutą dołożył on dwie kolejne bramki. Wynik 4:1 dla Monaco ustalił w końcówce Chorwat Dado Prso.